Аратта - На головну

4 січня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ04 Січня-1°85%740мм3м/c05.01-1°06.01+3°07.01+7°

Наш банер

Наш банер


Відкриття залізничного сполучення Керченським мостом відклали

Імперія «Совок» Регіон: Автономна республіка Крим 4158 переглядів

Опубліковано - 3.01.2019 11:33 | Всі новини | Версія для друку

Відкриття залізничного сполучення Керченським мостом відклали
Відкриття залізничного сполучення Керченським мостом відклали
РФ у черговий раз відклала термін відкриття залізничного сполучення через Керченську протоку.


РФ у черговий раз відклала термін відкриття залізничного сполучення через Керченську протоку.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

"Внаслідок неправильного проектування залізничних підходів до Керченського мосту Російська Федерація вкотре відклала строки введення в експлуатацію залізничного сполучення через Керченську протоку. Через помилки проектувальників ЗАТ «Ленпромтранспроект» (м. Санкт-Петербург) Уряду Російської Федерації доведеться додатково виділити майже 3 млрд руб. ($44 млн) для завершення будівництва залізничних підходів до Керченського мосту, про що свідчить розпорядження Уряду Росії від 27.12.2018 № 2957-р.",- йдеться у повідомленні.

Як зазначили у відомстві, наявні ґрунти не можна було використовувати для облаштування насипу під залізничне полотно.

Крім того, в залізничному тунелі, що будується в районі селища Октябрське, поряд із місцем проведення археологічних розкопок Бієлі у 2018 році відбулося непередбачене зрушення породи, що пошкодило кріплення тунелю.

У зв’язку з відсутністю в достатньому обсязі необхідних будівельних матеріалів, у листопаді 2018 року між представниками окупаційної влади Криму та Абхазії відбулася зустріч щодо можливості постачання на тимчасово окупований півострів матеріалів (щебінь, пісок, гравій) для будівництва траси «Таврида», а також розширення асортименту торгівлі іншими будівельними матеріалами (мармур, камінь, деревина).

Все це й спричинило затримку виконання всіх будівельних робіт, зокрема, скасування тендеру на електрифікацію ділянки залізничного мосту через Керченську протоку. Водночас російська влада не озвучила причини скасування тендеру, прикриваючись проведенням археологічних розкопок.

У МінТОТ нагадують, що це не перший випадок непрофесійності чиновників окупаційної влади РФ. "У Російській Федерації вже вкотре продемонстрували невміння працювати із сучасними технологіями та неспроможність управляти тимчасово окупованими територіями", - додали у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, РФ після окупації Криму розпочала будівництво мосту через Керченську протоку в лютому 2016 року, при цьому Москва не погоджувала з Києвом обмеження для кораблів, що заходять протокою в акваторію Азовського моря до українських портів.

У лютому 2018 року Київ направив у Постійну палату міжнародного третейського суду в Гаазі меморандум про порушення Росією Конвенції ООН з морського права, в якому поскаржився, зокрема, на будівництво Керченського мосту, викликане ним обмеження навігації в протоці й ту обставину, що міст фактично перекриє доступ великотоннажних суден в Азовське море.

18 липня 2018 року посли країн-членів Євросоюзу схвалили рішення про введення індивідуальних санкцій проти шести осіб, причетних до незаконного будівництва Керченського мосту.

Автомобільний рух на мосту через Керченську протоку в окупований Росією Крим з Краснодарського краю було запущено 15 травня 2018 року. Керченський міст будувався за рахунок коштів федерального бюджету Росії. Загальна вартість проекту становить близько 228 млрд руб. (близько $4 млрд).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...