Аратта - На головну

1 квітня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


МВФ очікує зменшення дефіциту Пенсійного фонду та збільшення пенсій

Добробут 14448 переглядів

Опубліковано - 8.01.2019 19:58 | Всі новини | Версія для друку

МВФ очікує зменшення дефіциту Пенсійного фонду та збільшення пенсій
МВФ очікує зменшення дефіциту Пенсійного фонду та збільшення пенсій
Експерти МВФ очікують, що завдяки пенсійній реформі в Україні, прийнятій у 2017 році, дефіцит Пенсійного фонду зменшиться до 4,25% від ВВП, а розмір пенсій підвищиться щонайменше на 8,5-9,5%.

Про це йдеться в аналітичному звіті МВФ щодо нової програми Stand By для України та завершення попередньої програми розширеного фінансування EFF, текст якого має Укрінформ.

"Пенсії будуть підвищені відповідно до правил індексації нового Пенсійного закону, прийнятого в 2017 році. Пенсійні виплати в середньому збільшаться на 8,5%, тоді як пенсіонери, чиї пенсії дорівнюватимуть прожитковому мінімуму, отримуватимуть більше на 9,5%", - зазначається у прогнозах Фонду.

При цьому зауважується, що з початком імплементації нового Пенсійного закону в Україні в 2018 році очікується, що витрати на пенсії цього року становитимуть близько 10% від ВВП, а дефіцит Пенсійного фонду має зменшиться до 4,25% ВВП у 2019 році – порівняно з подібним показником у понад 6% ВВП від 2016 року.

Водночас, у Фонді підкреслили важливість пенсійної реформи для України через несприятливі демографічні тенденції, враховуючи низьку народжуваність та старіння населення, а також виїзд за кордон дедалі більшої кількості працівників.

Надалі експерти МВФ очікують, що Україні вдасться зменшити дефіцит Пенсійного фонду до 3% від ВВП.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.