Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Працювати в тіні стає невигідно

Економіка 4307 переглядів

Опубліковано - 12.02.2019 17:10 | Всі новини | Версія для друку

Працювати в тіні стає невигідно
Працювати в тіні стає невигідно
Згідно з розрахунками міністерства економічного розвитку України за дев’ять місяців 2018 року рівень тіньової економіки в країні склав 32 відсотки від ВВП - це найнижчий показник за останні 10 років.

Рівень тіньової економіки в Україні у січні-вересні 2018 року склав 32 відсотки від офіційного ваового внутрішнього продукту (ВВП), поінформувало у понеділок, 11 лютого, міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Це на один відсотковий пункт менше порівняно з аналогічним періодом 2017 року, йдеться у звіті “Загальні тенденції тіньової економіки в Україні”, оприлюдненому мінекономрозвитку.

Також у міністерстві наголошують, що 32 відсотки від ВВП - це найнижчий рівень тіньової економіки за останні 10 років (згідно розрахунку за період у дев’ять місяців кожного року).

Як зазначають у мінекономрозвитку, зазначений рівень детінізації економіки став можливим завдяки збереженню сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні, посиленню ринкових тенденцій та поступової оптимізації процесів формування цін на внутрішніх ринках, а також збереженню ознак загальної економічної стабілізації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.