Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


СБУ викрила механізм протиправного впливу результати виборів

Вибори - 2019 3978 переглядів

Опубліковано - 21.02.2019 15:58 | Всі новини | Версія для друку

СБУ викрила механізм протиправного впливу результати виборів
СБУ викрила механізм протиправного впливу результати виборів
СБУ викрила механізм підкупу виборців та впливу РФ на результати майбутнього волевиявлення під час голосування на виборах Президента України.

Про це на брифінгу повідомив заступник Голови Служби Віктор Кононенко, передає прес-центр СБУ.


Для функціонування та реалізації протиправного наміру використовувалась так звана «брудна готівка», отримана незаконним шляхом. «Особи, залучені до цієї діяльності, із самого початку усвідомлювали її протиправний характер та передбачену законом кримінальну відповідальність за свої дії», - наголосив Віктор Кононенко.

Реалізація проекту передбачала формування у виборчих округах так званої «піраміди»: керівник сектору – старший виборчої дільниці – «десятки» – «двадцятки», які повинні забезпечити необхідну кількість голосів на користь конкретного кандидата. СБУ встановила, що основним координатором цієї мережі є один із діючих народних депутатів України. Керівники так званих «польових штабів», серед яких громадяни РФ, України та іноземці, які тривалий час працювали в Росії, де здійснювали організацію виборчих компаній провладних кандидатів і партій. «Кошти на підготовку цієї піраміди та звіти про її створення почали надаватися ще до офіційного старту президентської виборчої кампанії», - зазначив заступник Голови СБУ.

Формування «піраміди» продовжилось і після офіційного початку виборчої кампанії, у січні 2019 року. Для цього надходили нові транші готівки в іноземній валюті, що конвертувались у гривню та роздавались на місцях. «Розмір оплати праці так званих «старших виборчих дільниць», яких скорочено називають «СВД» та членів «десяток» зростав пропорційно до наближення виборів», - підкреслив Віктор Кононенко.

Обсяги фінансування мережі в різних регіонах були чітко розраховані відповідно до кількості виборців, розміру округів та чисельності дільничних комісій. До матеріалів справи також долучено заяву одного із народних депутатів України, до якого зверталися фальсифікатори.

Наразі, СБУ спільно з Генеральною прокуратурою та ДБР проводить десятки обшуків в учасників угруповання. «СБУ буде і надалі вживати всі передбачені чинним законодавством заходи для забезпечення проведення демократичних виборів та забезпечення вільного волевиявлення громадян, блокуючи будь-які спроби держави-агресора втрутитися у внутрішні справи нашої країни», наголосив заступник Голови СБУ.

Він також закликав громадян України не піддаватися на провокації, не продавати власний голос та не провокувати до цього інших.




Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори - 2019»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

3нання буває двох видів. Ми самі знаємо предмет або ж знаємо, де знайти про нього відомості ”
Бенджамін Франклін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.