Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Сенатор закликав США скористатись досвідом України і від’єднати частину енергомереж від цифрових технологій

Світ навколо нас 3702 перегляди

Опубліковано - 22.02.2019 10:31 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Сенатор закликав США скористатись досвідом України і від’єднати частину енергомереж від цифрових технологій
Кібервійна. Сенатор закликав США скористатись досвідом України і від’єднати частину енергомереж від цифрових технологій
США можуть навчитись досвіду України в кібербезпеці, вважає сенатор США Ангус Кінг.

Сенатор, який є членом комітету Сенату з питань енергетики, закликав уряд розглянути можливість від’єднати деякі цифрові системи керування стратегічними об’єктами державної енергомережі і замінити їх на фізичні, які не зможуть зламати хакери.

Сенатор розповів про свою ініціативу у Facebook: "... я запропонував законопроект, щоб поновити певні елементи ручного управління енергомережею, щоб захистити нашу інфраструктуру. Якщо хакери зламають нашу енергомережу, не лише вимкнеться світло вдома, питанням нестачі світла вдома: фінансові системи, лікарні та інші заклади постраждають", - зауважив сенатор.

Заміна деяких цифрових систем на фізичні, недоступні для хакерів, допомогла Україні відновити роботу енергомереж після кібернападів 2015 року, пише видання Sun Journal.

"Інколи старе - найкраще", - говорить Кінг в коментарі виданню.

Законопроект, який передбачає виділення 10 мільйонів доларів на проведення дослідження ізолювання ключових ділянок мережі, був схвалений Сенатом минулого скликання.

Для того, щоб це рішення було прийняте, відповідний законопроект має затвердити і Палата представників Конгресу США. Співавтор відповідного законопроекту Датч Рапперсберг описує цей підхід, як "назад у майбутнє".

Ідея належить Національній лабораторії штату Айдахо, науковці якої досліджували напад на Україну, говорить Кінг.

Цей напад, наголошують у ЗМІ, є єдиним відомим значним нападом на енергомережу. Частково це пояснюється тим, що такий напад потребує більш спеціалізованих знань промислових систем, ніж для хакерських нападів на споживчі технологій, такі як комп’ютери, чи смартфони.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.