Аратта - На головну

27 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Держдума ухвалила законопроект, який фактично унеможливлює критику влади

Імперія «Совок» 3538 переглядів

Опубліковано - 7.03.2019 14:41 | Всі новини | Версія для друку

Держдума ухвалила законопроект, який фактично унеможливлює критику влади
Держдума ухвалила законопроект, який фактично унеможливлює критику влади
Державна дума Росії (нижня палата парламенту) ухвалила в третьому, остаточному читанні законопроекти про відповідальність за зневажливі висловлювання щодо органів влади, символів держави і суспільства, а також про покарання за поширення фейкових новин.

Згідно з ухваленими документами, інформація, за розповсюдження якої буде покарання, повинна не тільки виявляти явну неповагу до влади, але і «ображати людську гідність і громадську мораль», повідомляє Радіо Свобода.

Публікація постів, які проявляють неповагу до влади, буде прирівняна до дрібного хуліганства. За першу таку публікацію протягом року загрожує штраф 30-100 тисяч рублів, за другу – штраф до 200 тисяч рублів або арешт на строк до 15 діб, далі передбачений штраф в 300 тисяч рублів або арешт.

За публікацію недостовірних новин громадян пропонується штрафувати на суму до 100 тисяч рублів, посадових осіб – до 200 тисяч, юридичних – до півмільйона рублів. При повторному порушенні або при створенні через поширення «фейку» перешкод для роботи об’єктів життєзабезпечення, промисловості або банків штраф для юросіб може сягати півтора мільйона рублів.

Напередодні в ході другого читання документа були ухвалені пом’якшувальні поправки, які дають офіційно зареєстрованим мережевим ЗМІ можливість оперативно видалити «фейкове» повідомлення і так уникнути штрафу.

Для того, щоб законопроекти набули чинності, їх має підтримати Рада федерації (верхня палата російського парламенту) і підписати президент.

Законопроекти критикували правозахисники і журналісти, вказуючи на те, що їх ухвалення обмежує свободу слова. Крім того, критики звертали увагу на неясність критеріїв віднесення тієї чи іншої інформації до розряду «фейкової». Документи також отримували негативні відгуки від низки державних відомств, проте уряд Росії врешті-решт їх підтримав.

Держдума Росії розглядає ще один законопроект – про можливість відімкнення російського сегмента інтернету від світової мережі. 10 березня у Москві пройде узгоджений мітинг проти його ухвалення.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація не помирає від інфаркту, вона помирає тому, що в неї відібрали мову”
Ліна Костенко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.