Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Індія заявила про створення протисупутникової зброї

Світ навколо нас 3599 переглядів

Опубліковано - 27.03.2019 13:22 | Всі новини | Версія для друку

Індія заявила про створення протисупутникової зброї
Індія заявила про створення протисупутникової зброї
У супутник, що перебував на навколоземній орбіті, влучила індійська ракета, запущена з Землі, повідомили в уряді країни. Індія стала четвертою країною світу, що має протисупутникову зброю, кажуть у Нью-Делі.

Індія спромоглася збити запущеною з Землі ракетою космічний апарат, що перебував на навколоземній орбіті. Про це в середу, 27 березня, повідомив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді в телевізійній промові.

У своєму телевізійному зверненні Моді наголосив, що Індія стала четвертою країною світу після США, Росії та Китаю, котрі володіють протисупутниковою зброєю. "Індія заявила про себе як космічна міць", - зазначив керівник індійського уряду, цитує агенція новин Reuters. Моді також запевнив, що мета цієї збройної програми - гарантувати мир.

Поки що на такі заяви з Нью-Делі ніяк не відреагували сусідні ядерні держави - Китай та Пакистан. З останнім у Індії нещодавно відбулося загострення протистояння через регіон Кашмір. Загалом з моменту оголошення незалежності від Великобританії 1947 року між Індією та Пакистаном вже тричі спалахували серйозні збройні конфлікти, нагадує Reuters.

Індія вже кілька десятиліть проводить свою власну космічну програму, що охоплює як створення власних ракет та супутників, так і запуск ракет-носіїв з території Індії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.