Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Як ЄС пильнує безпеку на дорогах

Світ навколо нас 3757 переглядів

Опубліковано - 28.03.2019 09:30 | Всі новини | Версія для друку

Як ЄС пильнує безпеку на дорогах
Як ЄС пильнує безпеку на дорогах
Технологія обмеження швидкості, схоже, стане обов’язковою для всіх автомобілів, проданих у Європі з 2022 року. Європейська комісія попередньо схвалила нові правила.

Активісти привітали цей крок, заявивши, що він врятує тисячі життів.

За новими правилами, європейські автомобілі зобов’яжуть мати систему "розумної" корекції швидкості (ISA), вдосконалені екстрені гальма та технологію, яка перешкоджатиме виїзду авто за межі смуги.

"Щороку на наших дорогах гине до 25 тисяч людей. Причина абсолютної більшості цих подій - людський фактор", - заявила єврокомісар Ельжбета Беньковська.

"Із цими новими системами безпеки, а вони стануть обов’язковими, ми зможемо домогтися ефекту, який можна порівняти з результатом запровадження обов’язкових ременів безпеки", - наголошує вона.

У Британії, за статистикою, на дорогах щороку гине близько 1 700 людей. За даними доброчинної організації Brake, приблизно до кожної четвертої смерті призводить перевищення швидкості.

В Україні кількість загиблих на дорогах значно вища: 2018 року, за даними Нацполіції, в дорожніх аваріях загинули понад 3,3 тисячі людей.

Без "сліпих зон"

Серед інших заходів безпеки, які планують зробити обов’язковими для європейських автомобілів, вантажівок і автобусів, називають систему попередження про те, що водій засинає або відволікся, наприклад, через смартфон.

Автівки також муситимуть оснастити бортовим самописцем, подібним до "чорного ящика" в літаках, щоб в разі аварії було легше розібратися.

Крім того, водіям автобусів і вантажівок обіцяють, що у них завдяки новим технологіям більше не буде "сліпих зон".

До 2038 року кількість серйозних травм під час ДТП має зменшитися на 140 тисяч. Європейське агентство з транспортної безпеки схвалює ці плани.

Однак остаточно ухвалити нові норми зможуть тільки через кілька місяців.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.