Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Німеччині сподіваються, що вибори будуть чесними і відкритими

Світ навколо нас 4174 перегляди

Опубліковано - 12.04.2019 17:53 | Всі новини | Версія для друку

У Німеччині сподіваються, що вибори будуть чесними і відкритими
У Німеччині сподіваються, що вибори будуть чесними і відкритими
Після зустрічі з українським президентом Петром Порошенком канцлерка Німеччини Анґела Меркель висловила сподівання, що другий тур українських виборів буде чесним, а також - закликала далі боротися з корупцією.

Німеччина розраховує на чесний і відкритий другий тур виборів президента України. Про це заявила канцлерка ФРН Анґела Меркель (Angela Merkel) під час спільної прес-конференції після зустрічі з президентом України Петром Порошенком у п’ятницю, 12 квітня, у Берліні, повідомляє агенція dpa.

Канцлерка додала, що Німеччина налаштована на надання допомоги Україні для її розвитку незалежно від того, хто стане наступним українським президентом. "Незалежно від результату виборів я хочу сказати, що ми будемо працювати на позитивний розвиток в Україні", - запевнила Меркель, цитує агенція "Інтерфакс-Україна".

Канцлерка наголосила, що під час трансформаційних процесів минулих років український народ проявив багато мужності. Але на цьому шляху, за її словами, ще багато роботи, зокрема у боротьбі з корупцією.

Крім того, очільниця німецького уряду заявила, що вимагає звільнення 24 українських моряків, які перебувають під арештом у Росії. "Я ще раз вимагаю звільнення цих солдатів", - цитує Меркель агенція AFP. Також вона закликала забезпечити вільне проходження кораблів в Азовському морі.

Канцлерка наголосила, що ФРН і надалі підтримуватиме Україну. За її словами, насамперед це стосується територіальної цілісності держави. Вона також зазначила, що вважає за необхідне продовжити зустрічі в "нормандському форматі" після президентських виборів в Україні. "Я вважаю, що "нормандський формат" себе виправдав… Я гадаю, що його треба продовжити", - додала Меркель. У свою чергу Петро Порошенко заявив, що, в разі перемоги на президентських виборах, готовий одразу ініціювати зустріч в "нормандському форматі".

Також він заявив, що режим припинення вогню на Донбасі повинен набрати чинності 18 квітня. "Під час сьогоднішнього обговорення ми підтримали великоднє припинення вогню, воно має набути чинності 18 квітня за умови забезпечення його виконання з боку Російської Федерації", - наголосив український президент. Порошенко також заявив про суттєве погіршення прав людини в анексованому Росією Криму.

Відповідаючи на запитання щодо будівництва газопроводу "Північний потік-2", Петро Порошенко заявив, що Україна запропонувала німецьким компаніям участь в управлінні українською ГТС в обмін на відмову Німеччини від участі в проекті. "Наші переговори з Німеччиною в цій сфері тривають", - додав він. Крім того, Порошенко заявив, що Берлін вирішив виділити додаткові 85 мільйонів євро на допомогу внутрішнім переселенцям в Україні.

Нагадаємо, цього ж дня у Порошенка запланована зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном, також у п’ятницю з французьким лідером має зустрітися кандидат у президенти України Володимир Зеленський.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.