Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна повернула захоплені Росією кораблі і далі домагатиметься відшкодування через трибунал

Правосуддя 10892 перегляди

Опубліковано - 18.11.2019 23:16 | Всі новини | Версія для друку

Україна повернула захоплені Росією кораблі і далі домагатиметься відшкодування через трибунал
Україна повернула захоплені Росією кораблі і далі домагатиметься відшкодування через трибунал
Представниця України у низці міжнародних судових процесів проти Росії наголосила, що повернення захоплених біля Керченської протоки українських кораблів не знімає українських претензій до Москви.

Заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль повідомила, що цього тижня відбудуться слухання міжнародного трибуналу за позовом України щодо захоплення Росією у листопаді 2018 року трьох українських кораблів і 24 військових моряків.

Олена Зеркаль навела приклад судової суперечки Нідерландів проти Росії, що завершилася звільненням затриманого росіянами судна та екіпажу, а також рішенням, щоб Москва сплатила компенсацію.

“Ми також збираємося пройти цей шлях і довести всьому світу і арбітражному трибуналу, що прохід 25 листопада 2018 року був мирним і законним, а дії Російської Федерації, в тому числі щодо кримінального переслідування наших моряків, є порушенням норм міжнародного права”, - написала Олена Зеркаль у Facebook.

Два українські військові катери і буксирне судно рухалися з Одеси до Маріуполя, українського міста на Азовському морі, але російські військові обстріляли їх на підході до Керченської протоки і захопили.

Росія, яка окупувала Крим і оголосила води довкола півострова своїми, звинуватила українську сторону у порушенні російських кордонів, хоча міжнародні закони дають право суднам проходити через Керченську протоку з Чорного до Азовського моря.

У квітні 2019 року Україна подала позов на Росію до Міжнародного трибуналу з морського права, звинувативши Москву у порушенні морської конвенції.

25 травня 2019 року трибунал зобов’язав Росію повернути Україні полонених моряків та кораблі.

Москва відмовилася негайно виконувати рішення трибуналу, але українські моряки були включені в обмін в’язнями між Україною та Росією і повернулися додому після багатомісячного ув’язнення 7 вересня 2019 р.

Обмін в’язнями та повернення Україні кораблів розглядають також як кроки перед запланованою на початок грудня зустріччю керівників України, Росії, Німеччини та Франції для обговорення шляхів досягнення миру на Донбасі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Державне думання для українського хама чуже і незрозуміле”
В‘ячеслав Липинський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.