Аратта - На головну

28 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пристайко сподівається, що ФРН почне надавати військову підтримку Україні

Політика 4570 переглядів

Опубліковано - 28.12.2019 10:19 | Всі новини | Версія для друку

Пристайко сподівається, що ФРН почне надавати військову підтримку Україні
Пристайко сподівається, що ФРН почне надавати військову підтримку Україні
Глава МЗС України Вадим Пристайко розраховує на те, що Берлін перегляне свою позицію і почне надавати військову допомогу Києву.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко висловив сподівання, що Німеччина змінить свою позицію і почне надавати військову підтримку Києву. "Наше прохання про надання військової допомоги було, на жаль, відхилено (Німеччиною. - Ред.). Я сподіваюся, що Берлін перегляне цю стриману позицію і зважиться на те, щоб посилити оборонний потенціал України", - заявив Пристайко в інтерв’ю виданням редакційної групи RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND). Інтерв’ю опубліковане в п’ятницю, 27 грудня, на сайті редакційної групи.

Пристайко наголосив, що Німеччина та інші країни Євросоюзу зробили для України дуже багато. "Але недостатньо для того, щоб припинити загибель людей. Ми оплакуємо 13 тисяч загиблих, і, на жаль, щодня їхня кількість зростає", - зазначив український міністр. Україна цінує внесок федеральної канцлерки ФРН Анґели Меркель (Angela Merkel) у те, щоб припинити російську агресію, зауважив Пристайко. Але, за його словами, Київ розраховує на більшу підтримку. "Тому що йдеться про наше виживання як нації", - сказав глава МЗС України.

В інтерв’ю Пристайко також наголосив на важливості збереження санкцій ЄС проти Росії, "щоб росіяни залишалися за столом переговорів", а також закликав німецький бізнес, який шукає альтернативу російському ринку, інвестувати в Україну.

Нагадаємо, з часу російської анексії українського півострова Крим в 2014 році, станом на вересень 2019 року Німеччина підтримала Україну в цілому на суму близько 1,4 мільярда євро: 1,18 мільярда на двосторонньому рівні та ще 200 мільйонів через ЄС. Німеччина надає Україні також широку військову підтримку, але лише в рамках НАТО.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Шануй, Україно, святині свої! Бо вони ж – всесвітньої, загальнолюдської ваги; земна цивілізація виросла з них.”
Юрій Шилов

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.