Аратта - На головну

4 квітня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Парламент відправив у відставку уряд і призначив новий склад урядовців

Влада 2907 переглядів

Опубліковано - 4.03.2020 21:27 | Всі новини | Версія для друку

Парламент відправив у відставку уряд і призначив новий склад урядовців
Парламент відправив у відставку уряд і призначив новий склад урядовців
Верховна Рада України звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра.

Відповідний проєкт постанови підтримали 353 депутати на позачерговому засіданні парламенту. Відповідно до чинного законодавства, відставка глави уряду тягне за собою відставку всього складу уряду. Гончарук був обраний Прем’єр-міністром 29 серпня 2019 року. До цього він очолював аналітичну організацію "Офіс ефективного регулювання" (BRDO).

Після голосування Гончарук та весь склад Кабміну залишили сесійну залу Верховної Ради.

Верховна Рада призначила Прем’єр-міністром України Дениса Шмигаля, який до цього обіймав посаду віцепрем’єр-міністра України - міністра розвитку громад та територій України. За відповідне рішення проголосував 291 депутат.

Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року у Львові. У 1997 р. закінчив Державний університет "Львівська Політехніка" за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук (2003 р.). З 1995 по 2009 роки він працював на керівних посадах на підприємствах Львова. З 2009 по 2013 рік – перейшов на державну службу до Львівської обласної державної адміністрації. У 2014 році став заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області. Денис Шмигаль протягом 2015-2017 років обіймав посади - радника‚ віце-президента‚ генерального директора‚ члена Наглядової ради ТзОВ ТВК "Львівхолод". У 2017-2019 рр. - заступник генерального директора з соціальних питань ПАТ "ДТЕК Західенерго", директор ДТЕК Бурштинська ТЕС‚ в.о. заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ "ДТЕК Західенерго"; м. Бурштин Івано-Франківської області. Шмигаль з серпня 2019 року – по лютий 2020 року обіймав посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Верховна Рада 4 лютого 2020 року призначила його на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра розвитку громад та територій України.

Парламент затвердив склад нового Кабінету міністрів, який представив парламентаріям Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За таке рішення проголосували 277 народних депутатів.

"У нас є на сьогодні чотири вакансії в уряді і ми плануємо розширити два напрямки. Тому, звичайно ми сьогодні ведемо переговори із жінками", - сказав Шмигаль.

До Кабміну увійшли:

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль,
віцепрем’єр-міністр з питань з питань європейської та євроатлантиної інтеграції Вадим Пристайко,
віцепрем’єр - міністр реінтеграції тимчасво окупорваних територій Олексій Резніков,
віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров,
міністр внутрішніх справ Арсен Аваков,
міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб,
міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт,
міністр охорони здоров’я Ілля Ємець,
міністр інфраструктури Владислав Криклій,
міністр соціальної політики Марина Лазебна,
міністр юстиції Денис Малюська,
міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов,
міністр фінансів Ігор Уманський,
міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
Також Рада підтримала внесені Президентом кандидатури Андрія Тарана на посаду міністра оборони та Дмитра Кулеби - на посаду міністра закордонних справ.

Водночас залишаються без очільників, зокрема, міністерства освіти, економіки, культури.

За матеріалами Укрінформ
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У нашого Українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками. Вовкулака, бувши в людській постаті, до церкви не ходить, з людьми не вітається і звичаїв людських не знає”
Олекса Воропай

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.