Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


РБ ООН відхилила російську резолюцію щодо гуманітарної допомоги Сирії

Світ навколо нас 3026 переглядів

Опубліковано - 9.07.2020 10:43 | Всі новини | Версія для друку

РБ ООН відхилила російську резолюцію щодо гуманітарної допомоги Сирії
РБ ООН відхилила російську резолюцію щодо гуманітарної допомоги Сирії
Рада Безпеки ООН відхилила російський проєкт резолюції щодо подовження транскордонного механізму надання гуманітарної допомоги Сирії.

Російський проєкт резолюції щодо подовження транскордонного механізму надання гуманітарної допомоги Сирії на півроку тільки через один пропускний пункт не набрав необхідної кількості голосів у Раді Безпеки ООН. Про це в четвер, 9 липня, повідомив постійний представник ФРН при ООН Крістоф Гойсґен (Christoph Heusgen), який головує зараз у РБ ООН.

За його словами, за проєкт проголосували чотири країни (Росія, КНР, В’єтнам та ПАР), проти - сім (США, Великобританія, Франція, Німеччина, Бельгія, Естонія, Домініканська Республіка), а ще чотири держави вирішили утриматися (Туніс, Нігер, Індонезія, Сент-Вінсент і Гренадини). А отже, проєкт резолюії не набрав достатньої для прийняття кількості голосів.

Нагадаємо, що напередодні Росія та Китай наклали вето в Раді Безпеки ООН на висунутий Німеччиною та Бельгією проєкт резолюції про роботу Місії ООН з транскордонної гуманітарної допомоги Сирії. ФРН та Бельгія пропонували подовжити на рік чинний зараз механізм з постачання до Сирїі допомоги через два пропускні пункти на турецько-сирійському кордоні.

Чинна резолюція ООН була прийнята в 2014 році й кілька разів подовжувалася. Спочатку вона дозволяла колонам з гуманітарною допомогою перетинати чотири прикордонні пункти Сирії (два з турецького боку, по одному - з іракського та йорданського) без згоди сирійської влади. Так міжнародні організації могли постачати допомогу в контрольовані повстанцями регіони. Однак під тиском Москви число пропускних пунктів скоротилося до двох. Дія резолюції спливає 10 липня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Релігія це зітхання пригнобленої тварі, серце безсердечного світу, подібно до того як вона - дух бездушних порядків. Релігія є опіум народу ”
Карл Маркс

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.