Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


7 вересня у війську віднині відзначатиметься День воєнної розвідки - наказ Гриценка

Захист держави 11622 перегляди

Опубліковано - 2.06.2007 02:27 | Всі новини | Версія для друку

7 вересня у війську віднині відзначатиметься День воєнної розвідки - наказ Гриценка
7 вересня у війську віднині відзначатиметься День воєнної розвідки - наказ Гриценка
Відповідно до наказу глави оборонного відомства Анатолія Гриценка, 7 вересня в Міністерстві оборони України щорічно відзначатиметься День воєнної розвідки України.

7 вересня 1992 року, відповідно до Указу Президента України «Про Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України», у складі оборонного відомства було створено розвідувальний орган стратегічного рівня, що стало початком історії воєнної розвідки незалежної України, повідомляє прес-служба МО України.

З метою виховання у військовослужбовців патріотизму, вірності військовій присязі та бойовим традиціям, підтримання на високому рівні престижу військової служби в органах військового управління, з’єднаннях та військових частинах розвідки Міністерства оборони України та Збройних Сил Міністр оборони України Анатолій Гриценко сьогодні, 1 червня підписав наказ № 302 «Про встановлення Дня воєнної розвідки України».

Відповідно до наказу глави оборонного відомства в Міністерстві оборони України встановлюється День воєнної розвідки України, який відзначатиметься щорічно 7 вересня.

Свято не є загальнонаціональним, а виключно відомчим. До цього часу неофіційним Днем розвідки вважалося 5 листопада, - ця дата відзначалася ще з часів Радянській армії.

Цього дня в 1918 році наказом Реввоєнради польового штабу Червоної Армії було створено Реєстраційне управління. До його функцій входили координація зусиль всіх розвідувальних органів армії. У листопаді 1918 року в Москві відкрилися курси військової розвідки і контролю, на яких викладалися географія, тактика, агентурна розвідка і вивчення французької, німецької, англійської, японської, шведської і фінської мов.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.