Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Інтернет став важливою зброєю політичної боротьби

Технології 6967 переглядів

Опубліковано - 2.06.2007 21:45 | Всі новини | Версія для друку

Інтернет став важливою зброєю політичної боротьби
Інтернет став важливою зброєю політичної боротьби
Інтернет вже став важливим елементом політичної боротьби, а виборці, що регулярно користуються Мережею, довіряють їй не менше, ніж традиційним ЗМІ, вважає генеральний директор Всеросійського центру вивчення громадської думки Валерій Федоров.

Посилаючись на дані останніх опитів, Федоров відзначив, що близько 26% росіян хоч би один раз протягом півроку користувалися Інтернетом. Постійна ж аудиторія інтернетників значно менша, а її об'єм надто сильно залежить від регіону і вікової групи респондентів. Якщо серед людей старше 60 років тільки 3% хоч би раз в півріччя користувалися Мережею, то серед молоді в великих містах це число досягає 50%.

«Це, безумовно, говорить про те, що Інтернет вже став серйозним комунікаційним інструментом. Звичайно, він не може змагатися в цій якості з телебаченням, яке є основним джерелом інформації для росіян. Але телебачення - дуже дорога річ, і мало хто може дозволити собі не те що володіння власним каналом, а навіть просто потрапляння в ефір. Тому всі політичні гравці шукають дешевші варіанти донесення свого послання до аудиторії. Раніше цій меті служили радіо, друкарські ЗМІ і пряма агітація. Тепер з'явився Інтернет. І протягом декількох років для городян і для молоді Мережа показала себе цілком ефективним і при цьому недорогим каналом комунікації», - вважає Федоров.

За його словами, політичні партії з першої і другої ліг відчули, що й їм без Інтернету вже не прожити. «В даний час жодна з політичних партій, якою б впливовою вона не була, не може ігнорувати Інтернет. Просто тому, що це дуже швидкодіюче знаряддя, прицільно направлене на ту частину аудиторії, яку практично не можна «зачепити» іншими ЗМІ», - відзначив Федоров.

Разом з тим він звернув увагу, що політичні переваги Мережі помітно відрізняються від загальноросійських. За словами Федорова, в Рунеті значно менше прихильників «партії влади», оскільки молодь завжди більше схильна до радикальних рішень.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ваша так звана релігія діє як опій: вона заманює і приглушує болі замість того, щоб надати сили”
Новаліс

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.