Аратта - На головну

24 грудня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Через рік після звільнення російська справа проти українських моряків досі не закрита

Імперія «Совок» 2116 переглядів

Опубліковано - 7.09.2020 16:19 | Всі новини | Версія для друку

Через рік після звільнення російська справа проти українських моряків досі не закрита
Через рік після звільнення російська справа проти українських моряків досі не закрита
Справа проти українських моряків, захоплених російськими силовиками біля Керченської протоки в 2018 році, досі не закрита.

Про це їхній адвокат Микола Полозов написав у своєму фейсбуці річницю звільнення моряків з полону.

«Справа українських моряків досі не закрита. Вона лише зупинена і вони так само перебувають під дамокловим мечем активності та інтересів Слідчого управління Федеральної служби безпеки Росії», – заявив Полозов.

Адвокат зазначив, що після звільнення в рамках «великого обміну» кримськотатарського активіста Едема Бекірова російські силовики та суд «оголосили його в розшук, зробивши вигляд, що їм нічого не відомо про його звільнення в рамках обміну».

Полозов назвав ситуацію з захопленням нових заручників Росією «невтішною». Він вказав на те, що після торішнього обміну в російських тюрмах та в окупованому Криму утримувалися 113 людей. Зараз їх 135.

«Людей будуть продовжувати хапати, мучити в СІЗО й колоніях, особливо в окупованому Криму», – написав адвокат.

У січні 2020 року слідчий Слідчого управління Федеральної служби безпеки Росії сповістив про рішення про тимчасову зупинку попереднього слідства у справі військових українських моряків.

Росія захопила три кораблі ВМС України і 24 українських військовослужбовців – моряків і працівників СБУ – 25 листопада 2018 року неподалік Керченської протоки з застосуванням зброї в міжнародних водах, що за міжнародним правом визнається як акт агресії. Кілька українських моряків при цьому отримали поранення.

Москва відмовилася визнавати за захопленими статус військовополонених і намагалася судити їх за кримінальними статтями на кшталт «незаконного перетину російського кордону».

Міжнародний трибунал із морського права наказав Росії негайно звільнити військових і повернути кораблі. Москва відмовилася це зробити.

Моряків урешті передали Україні не за рішенням трибуналу, а в рамках обміну утримуваними. При цьому Росія відпустила моряків формально під «особисте зобов’язання» за першим викликом з’явитися до Росії на суд над ними у справі, яку там так і не закрили.

18 листопада Росія передала Україні затримані біля Керченської протоки кораблі. 20 листопада вони прибули у порт Очаків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.