Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За три роки з України вивели 22 мільярди доларів

Економіка 5700 переглядів

Опубліковано - 19.10.2020 16:25 | Всі новини | Версія для друку

За три роки з України вивели 22 мільярди доларів
За три роки з України вивели 22 мільярди доларів
“Шановані люди” вивели з України за три роки понад 22 мільярди доларів. Зокрема, 5 мільярдів - на Кіпр та 4 мільярди - до Великобританії, розповів голова податкової служби Олексій Любченко.

"Бізнес шанованих людей" за три роки вивів із України понад 22 мільярди доларів. Про це заявив голова Державної податкової служби (ДПС) України Олексій Любченко в інтерв’ю агенції "Інтерфакс-Україна", витяги з якого опубліковані у понеділок, 19 жовтня.

"Бізнес шанованих людей" за три роки вивів із України 22,4 мільярда доларів, при цьому п’ять мільярдів - на Кіпр, чотири мільярди - до Нідерландів, три мільярди - до Великобританії, два мільярди - до Німеччини", - повідомив голова ДПС Любченко.

За його словами, Державна податкова служба отримала ці дані від колег з фіскальних органів вищезгаданих країн, а також зі Швейцарії, Австрії та США. Також Любченко повідомив, що контрольованих операцій здійснено майже на 90 мільярдів доларів на рік.

За даними ДПС, 10 мільярдів доларів із 22,4 мільярда доларів становлять дивіденди. Загалом із 22,4 мільярда доларів сплачено 0,63 мільярда доларів податку за середньою ставкою 2,8 відсотка.

За словами голови відомства, механізм трансфертного ціноутворення дозволить залишити у країні 30-40 мільярдів доларів прибутку. "Моя позиція - створити умови, коли країна трохи відпочине від нечесної гри", - сказав Любченко.

Нагадаємо, Олексій Любченко очолює ДПС з 29 квітня цього року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.