Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українcькі газосховища заповнені майже вщент

Газоват 6008 переглядів

Опубліковано - 19.10.2020 20:37 | Всі новини | Версія для друку

Українcькі газосховища заповнені майже вщент
Українcькі газосховища заповнені майже вщент
Українські газохсовиша, які є найбільшими в Європі і мають потужність близько 31 мільярда кубометрів, зайняті практично повністю.

Станом на 17 жовтня запаси природного газу в українських газосховищах досягли 28,4 мільярда кубометрів, що складає 92% загальної потужності газосховищ, згідно з даними ДК «Оператор ГТС України».

Європейські компанії все частіше зберігають газ в українських газосховищах. Україна надає можливість Європі краще управляти надлишковим газом, відзначила Аура Сабадус, дослідниця британської консалтингової компанії ICIS.

Надлишок газу утворився на європейському ринку через зменшення попиту на газ на тлі пандемії а також через зростання поставок газу, зокрема пов’язаного з надходженням зрідженого газу зі США, сказала Сабадус, коментуючи розвиток подій на ринку газу під час свого виступу на відеоконференції організованій американським аналітичним центром Atlantic Council 19 жовтня.

Сабадус відзначила, що Україна пропонує достатньо привабливі умови зберіжгання газу, наприклад режим «митного складу», що дозволяє зберігати газ без розмитнення протягом трьох років. Україна наростила обсяги збереження газу в режимі «митний склад» на 295% з 2017 по 2020 роки, зауважила дослідниця.

В своїй статті для Eurasia Review, опублікованій 15 жовтня Андерс Умланд та інші експерти Інституту Майбутнього також вказали на перспективність використання українських газових родовищ для балансування газового ринку в Європі а також низку реформ, які уможливили експлуатацію газосховищ на ринкових умовах.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.