Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі існує «молдовський відділ», пов’язаний із розвідкою

Імперія «Совок» 1398 переглядів

Опубліковано - 22.11.2020 15:05 | Всі новини | Версія для друку

Володимир Тхорік, редактор російськомовного відділу RISE Moldova
Володимир Тхорік, редактор російськомовного відділу RISE Moldova
Під час кампанії з виборів президента Молдови в засобах інформації з’являлося багато фейків, частину з яких запускали з Росії.

Про це повідомили проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії ТБ молдовські журналісти-розслідувачі з RISE Moldova.

«За два тижні до виборів журналісти RISE Moldova опублікували гучне розслідування про російських кураторів молдовських політиків. Серед доказів – архіви генерала (Служби зовнішньої розвідки Росії Володимира) Чернова, листування і дзвінки (проросійського експрезидента Молдови Ігоря) Додона», – ідеться в сюжеті Крим.Реалії ТБ.

«Був випадок, який ми знайшли в архіві Чернова, що за кілька днів до міжнародної конференції в Мюнхені Ігор Додон передавав у посольство Росії текст свого виступу. Що молдовські експерти з безпеки розцінили як нонсенс і неприйнятну поведінку для президента країни», – розповів редактор російськомовного відділу RISE Moldova Володимир Тхорік.

Мая Санду, колишня економістка Світового банку, яка виступає за тісніші відносини з Європейським союзом, перемогла в другому турі виборів президента Молдови. Санду набрала близько 57% голосів, а її опонент, проросійський чинний президент Ігор Додон – близько 43%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.