Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін вперше пояснив, чому не вітає Байдена з перемогою

Імперія «Совок» 1123 перегляди

Опубліковано - 23.11.2020 08:23 | Всі новини | Версія для друку

Путін вперше пояснив, чому не вітає Байдена з перемогою
Путін вперше пояснив, чому не вітає Байдена з перемогою
Президент Росії Володимир Путін вперше розповів про причини, чому він ще не привітав Джо Байдена з перемогою на виборах президента США.

За його словами, в цьому немає ніякої задньої думки і мова йде про "політичний звичай".

"Ми будемо працювати з будь-якою людиною, якій надасть довіру американський народ. Але кому нададуть цю довіру - це має бути позначено або за допомогою політичного звичаю, коли одна зі сторін визнає перемогу іншої, або підбиті остаточні підсумки виборів легітимним, правовим способом", - пояснив Путін в ефірі програми "Москва. Кремль. Путін" на телеканалі "Росія1".

"Тут немає ніяких для нас проблем. Ну а чисто формальні речі повинні зробити у відповідності зі сформованою практикою і з юридичним боком справи. Тут немає ніякої задньої думки і нічого, що було б незвичайним або могло лягти в основу подальшого руйнування наших відносин. Це чисто формальний бік справи", - додав він.

13 листопада Китай після довгого мовчання направив обраному президенту США Джо Байдену вітання з перемогою. Таким чином, Володимир Путін залишився єдиним з великих світових лідерів, який досі утримується від визнання Байдена переможцем.

Довге мовчання Росії привертає таку велику увагу, оскільки після обрання Дональда Трампа в 2016 році Володимир Путін був одним з перших лідерів, хто привітав кандидата від Республіканської партії.

Втім, це дійсно сталося після того, як Трамп оголосив, що його суперниця Гілларі Клінтон зателефонувала йому і визнала поразку.

9 листопада прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявляв, що привітання будуть спрямовані після офіційного оголошення підсумків виборів.

Порівнюючи нові вибори з подіями 2016 року, він заявив: "Різниця є очевидною. Ви бачите, що там мають бути певні юридичні процедури, які були анонсовані чинним президентом. Цим ситуація і відрізняється. Тому ми вважаємо коректним дочекатися все-таки офіційного оголошення".

Показово, що Росія привітала з перемогою Олександра Лукашенка наступного дня після виборів - задовго до оголошення офіційних результатів.

Команда Дональда Трампа дійсно подала цілий пакет позовів з вимогою визнати недійсними вибори або частини бюлетенів, переважно поданих в місцях, де переважають демократи. Однак поки що жоден з них не мав успіху. Експерти сходяться на думці, що зберегти свій пост Трампу вже не вдасться.

Про відхилення чергового позову стало відомо в суботу пізно ввечері. Федеральний суд в Пенсильванії відмовився визнати недійсними мільйони голосів, надісланих поштою.

"Суду були представлені натягнуті і необґрунтовані юридичні аргументи і спекулятивні звинувачення", - написав у своєму рішенні суддя Меттью Бренн.

Президент України Володимир Зеленський привітав Джо Байдена ще 7 листопада.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.