Аратта - На головну

3 квітня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії можуть ухвалити «дуже небезпечний» для громадянського суспільства закон

Імперія «Совок» 1423 перегляди

Опубліковано - 24.11.2020 07:44 | Всі новини | Версія для друку

У Росії можуть ухвалити «дуже небезпечний» для громадянського суспільства закон
У Росії можуть ухвалити «дуже небезпечний» для громадянського суспільства закон
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) приєдналася до інших неурядових організацій, стурбованих законопроєктом про «іноземних агентів», який зараз перебуває в нижній палаті російського парламенту, Державній думі.

Правозахисники називають цей документ «потенційно дуже небезпечним доповненням до вже чинних обмежувальних законів».

Багато російських незалежних груп повідомили про скорочення фінансування, а їхніх співробітників залякували або переслідували після набрання чинності російським законом про іноземних агентів у 2012 році.

Торік аналогічні законодавчі зміни було поширені і на журналістів та блогерів. Якщо новий законопроєкт, внесений минулого тижня до Державної думи, буде ухвалений, він включатиме «майже всіх», попередила HRW 23 листопада.

Законопроєкт «різко розширює сферу діяльності осіб та груп, які можуть бути визначені «іноземними агентами», запроваджує нові обмеження та вимоги щодо реєстрації та звітності, а також зобов’язує ЗМІ зазначати цей статус, коли вони згадують цих осіб або групи», вказують правозахисники.

«Наразі правозахисники, екологи та інші активісти можуть уникнути необґрунтованого і токсичного ярлика «іноземних агентів», закривши свої організації та продовжуючи свою активність як приватні особи. Але згідно з цим проєктом їм доведеться повністю закінчити свою роботу або взяти для себе ярлик «іноземного агента», який ізолює їх від російського суспільства», – сказав директор HRW з питань Європи та Центральної Азії Г’ю Вільямсон.

З аналогічними зауваженнями щодо законопроєкту виступила й організація Amnesty International, на думку експертів якої документ «сигналізує про нове полювання на відьом – на групи громадянського суспільства та правозахисників, які захищають справедливість і гідність».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.