Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НАТО посилить співпрацю в Чорному морі з Україною і Грузією

Політика 1521 перегляд

Опубліковано - 30.11.2020 19:02 | Всі новини | Версія для друку

НАТО посилить співпрацю в Чорному морі з Україною і Грузією
НАТО посилить співпрацю в Чорному морі з Україною і Грузією
Союзники по Північноатлантичному альянсу у середу мають намір обговорити напрямки політичного та практичного співробітництва з партнерами у регіоні Чорного моря за участю міністрів закордонних справ України і Грузії.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на пресконференції у понеділок.

«Чорноморський регіон має стратегічну важливість для НАТО та для всіх союзників. Три союзники по Альянсу – Туреччина, Болгарія і Румунія - є прибережними країнами. Ми тісно працюємо з нашими партнерами, яких високо цінуємо, з Грузією і Україною. Тож НАТО зберігає суттєву присутність в регіоні Чорного моря та буде тісніше працювати з Україною і Грузією», - сказав Столтенберг.

Він наголосив, що Росія продовжує порушувати територіальну цілісність та суверенітет цих двох країн. На поведінку РФ, яка, зокрема, продовжує активну мілітаризацію окупованого Кримського півострова, НАТО відповідає збільшенням політичної та практичної підтримки Україні і Грузії, щоб спільними зусиллями сприяти зміцненню безпеки в усьому регіоні Чорного моря.

«Про те, як будемо вирішувати разом ці проблеми, ми поговоримо у середу, коли зустрінемося з міністрами закордонних справ цих двох країн-партнерів», - додав генсек НАТО.

Зустріч Північноатлантичної Ради (NAC) на рівні міністрів закордонних справ відбудеться в форматі захищеної телеконференції 1-2 грудня 2020 року.

Як повідомлялося раніше, у жовтні перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час зустрічі з представниками Альянсу наголосила на тому, що Україна виступає за постійну присутність НАТО у Чорному морі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.