Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Держсекретар США привітав рішення України підтримати ініціативу «Чиста мережа»

Світ навколо нас 2134 перегляди

Опубліковано - 24.12.2020 09:21 | Всі новини | Версія для друку

Держсекретар США привітав рішення України підтримати ініціативу «Чиста мережа»
Держсекретар США привітав рішення України підтримати ініціативу «Чиста мережа»
Держсекретар США Майк Помпео подякував урядові України за підтримку принципів ініціативи «Чиста мережа».

Відповідну заяву головний дипломат США розмістив у Twitter.

«Ми приєднуємось до більш ніж 50 Чистих Країн і вітаємо рішення України підтримати принципи «Чистої мережі». Дякуємо урядові України та прем‘єр-міністрові Денису Шмигалю за відданість збереженню суверенітету, захисту приватної інформації громадян та прав інтелектуальної власності», - заявив Помпео.

Раніше український прем‘єр-міністр повідомив про переговори із заступником держсекретаря США Кітом Крачем і заявив, що Україна підтримує принципи "Чистої мережі".

В серпні 2020 року влада США оголосила ініціативу «Чиста мережа». Згідно до цієї програми, китайські виробники зокрема не зможуть проводити попередню інсталяцію розроблених в Америці програм на свої смартфони, також обмежується участь китайських компаній у розвитку мереж 5G.

Заступник держсекретаря США з питань економічного розвитку, енергетики та довкілля Кіт Крач під час онлайн-брифінгу 22 грудня повідомив, що уряд США може надати Україні фінансову допомогу, щоб покрити різницю у ціні на обладнання 5G між китайською компанією Huawei та іншими надавачами телекомунікаційних послуг.

Загалом, програма, яка, за задумом США, має захистити Інтернет мережі від втручання зловмисників, містить п‘ять пунктів. Про них у Держдепартаменті заявили в серпні.

- Чисті носії. Згідно до заяви Помпео, китайські компанії не матимуть доступу до до телекомунікаційних мереж США, бо такі компанії «становлять загрозу для національної безпеки США і не мають надавати послуги зв‘язку зі Сполученими Штатами».
- Чистий магазин. «Усунути програми, що не заслуговують на довіру, з мобільних магазинів додатків».
- Чисті програми. «Забезпечити, щоб виробники мобільних телефонів КНР не преінсталювали і не надавали доступ іншим чином для скачування у своїх мобільних магазинах додатків, що заслуговують на довіру», йдеться в заяві. Зокрема Помпео зазначив, що доброчесні компанії мають «усунути свої додатки з мобільних магазинів Huawei, щоб забезпечити, що вони не вступають у партнерські відносини із порушниками прав людини».
- Чисті хмари. Персональні дані, промислова інтелектуальна власність, включаючи дані про дослідження щодо вакцини від COVID-19 не повинні «зберігатись та оброблятись на хмарних системах, до яких мають доступ наші іноземні супротивники, такі як Alibaba, Baidu, Tencent».
- Чистий кабель. Забезпечити, щоб підводні кабелі, що з’єднують США зі світовим інтернетом «не використовуються для масштабного збору даних КНР»..

Китай виступає з різкою критикою ініціативи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.