Аратта - На головну

23 грудня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна може розраховувати на підтримку щодо ПДЧ в НАТО за президентства Байдена

Політика 1258 переглядів

Опубліковано - 29.01.2021 18:28 | Всі новини | Версія для друку

Україна може розраховувати на підтримку щодо ПДЧ в НАТО за президентства Байдена
Україна може розраховувати на підтримку щодо ПДЧ в НАТО за президентства Байдена
Технічних причин ненадання Північноатлантичним альянсом Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) немає, питання блокується через політичні чинники.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту Укрінформу висловив експерт з питань безпеки і оборони Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів (м. Брюссель) Брюно Лете.

«Очевидно, що відносно України немає технічних причин для неотримання ПДЧ. На сьогодні існують лише технічні політичні чинники, які можуть блокувати це важливе рішення. З огляду на це початок діяльності на посту президента США Джо Байдена є доброю новиною для України. Адже він відомий як сильний прихильник України», - переконаний експерт.

Лете також відзначив, що Сполучені Штати можуть розглядати надання Україні ПДЧ та підтримку української демократії як сильний сигнал для Росії.

При цьому він висловив застереження щодо розвитку поглядів Німеччини на питання надання НАТО Україні Плану дій щодо членства після обрання нового лідера правлячої партії Християнсько-демократичний союз Арміна Лашета.

«Узагальнюючи, я спостерігаю все більшу і більшу підтримку надання Україні ПДЧ на всьому євроатлантичному просторі. Нині необхідно використати цю можливість. Для НАТО настав сприятливий момент ухвалити таке рішення», - переконаний брюссельський аналітик.

Як повідомлялося раніше, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наприкінці 2020 року оголосив про рішення провести саміт Альянсу у Брюсселі упродовж 2021-го. Саме на таких зустрічах найвищого рівня союзники схвалюють рішення про надання ПДЧ або запрошення приєднатися до НАТО партнерських країн.

Як повідомлялося, український парламент ухвалив на початку грудня 2019 року постанову "Про заяву Верховної Ради України "Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України - набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору".

ВР уповноважила також Голову Верховної Ради на підписання документів, спільно із Президентом та Прем’єр-міністром, необхідних для підтвердження наміру України отримати План дій щодо членства в НАТО, а також звернутися до парламентів країн-членів НАТО із закликом сприяти отриманню Україною ПДЧ.

Україна 12 червня 2020 року стала учасницею програми НАТО «Партнерство розширених можливостей».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.