Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент Ющенко поставив крапку у політичній кризі. Тепер слово за громадянами

Влада 5447 переглядів

Опубліковано - 7.06.2007 16:01 | Всі новини | Версія для друку

Президент Ющенко поставив крапку у політичній кризі. Тепер слово за громадянами
Президент Ющенко поставив крапку у політичній кризі. Тепер слово за громадянами
Президент України Віктор Ющенко дав інтерв'ю німецькій газеті “Франкфуртер Альгемайне Цайтунг” та польському виданню “Жечпосполіта”. Він наголосив, що тепер у політичній кризі крапку має поставити громадянин України.

Головна тема розмови – внутрішньополітична ситуація в Україні в контексті врегулювання парламентської кризи, проведення позачергових виборів до Верховної Ради.

«Ми завершуємо вихід з політичної кризи», – сказав Президент.

Він наголосив, що підписав Указ про призначення позачергових виборів, керуючись Конституцією, домовленостями Спільної заяви Президента, Голови ВР та Прем'єра, а також зважаючи на рішення БЮТ та «Нашої України» про дострокове припинення повноважень народних депутатів, обраних від цих виборчих блоків.

Продовження нелегітимної роботи парламенту після 5 червня, на думку Президента, є з боку коаліції «політичним бажанням зберегти хорошу міну при поганій грі».

«Я все зробив, щоб демократичний правовий процес був ключовим методом врегулювання політичної кризи в Україні», – підкреслив В. Ющенко. Тепер поставити крапку в цьому питанні, висловивши свою підтримку політичним силам, має виборець, наголосив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.