Аратта - На головну

22 травня 2025, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україні для колективного імунітету треба вакцинувати майже 30 мільйонів осіб – МОЗ

Влада 2028 переглядів

Опубліковано - 22.03.2021 19:00 | Всі новини | Версія для друку

 Україні для колективного імунітету треба вакцинувати майже 30 мільйонів осіб – МОЗ
Україні для колективного імунітету треба вакцинувати майже 30 мільйонів осіб – МОЗ
Для вироблення колективного імунітету від коронавірусу в українців потрібно зробити щеплення 70% населення держави, тобто майже 30 млн людей.

Про це у програмі "5 вопросов на злобу дня" телеканалу "Дом" сказав керівник експертної групи з питань імунопрофілактики МОЗ України Сергій Литовка.

За його словами, якщо населення сприятиме діям Міністерства охорони здоров’я, то кампанію з вакцинації можна буде провести за рік.

"Вакцинальну кампанію можна провести за один рік. Але для цього має бути готовність населення. Не має бути відмов, і населення повинне сприяти діям МОЗ, вакцинальних бригад. МОЗ ставить перед собою мету прищепити мінімум 50% населення. І ми сподіваємося, що досягнемо цього", - наголосив він.

Керівник експертної групи пояснив, чому в Україні низькі темпи COVID-вакцинації. За його словами, це пов’язано з декількома причинами.

"Перше - це те, що у нас прийшла тільки перша партія в 500 тис. доз. Друге - готовність населення до імунізації. На жаль, у нас величезна кількість відмов і дуже розгалужена система антивакцинальної кампанії. Бачимо багато дезінформації щодо того, що ми отримали неякісну вакцину, що вона нібито небезпечна, мовляв багато хто відмовляється. Це, на жаль, заважає якісному здійсненню кампанії", - зазначив Литовка.

Імунізація в країні тільки почалася і набирає обертів, наголосив керівник експертної групи з питань імунопрофілактики МОЗ. Зараз проведення щеплень розплановують таким чином, щоб не перевантажити медичну систему, і щоб вчасно отримувати відгуки про несприятливі події, які можуть виникати.

Як повідомлялося раніше, станом на 22 березня в Україні лабораторно підтверджено 1 554 256 випадків COVID-19, з них за добу – 7 893.

Вакциновано від коронавірусу в країні на ранок 22 березня 111 025 осіб.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.