Аратта - На головну

22 грудня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україні для колективного імунітету треба вакцинувати майже 30 мільйонів осіб – МОЗ

Влада 1829 переглядів

Опубліковано - 22.03.2021 19:00 | Всі новини | Версія для друку

 Україні для колективного імунітету треба вакцинувати майже 30 мільйонів осіб – МОЗ
Україні для колективного імунітету треба вакцинувати майже 30 мільйонів осіб – МОЗ
Для вироблення колективного імунітету від коронавірусу в українців потрібно зробити щеплення 70% населення держави, тобто майже 30 млн людей.

Про це у програмі "5 вопросов на злобу дня" телеканалу "Дом" сказав керівник експертної групи з питань імунопрофілактики МОЗ України Сергій Литовка.

За його словами, якщо населення сприятиме діям Міністерства охорони здоров’я, то кампанію з вакцинації можна буде провести за рік.

"Вакцинальну кампанію можна провести за один рік. Але для цього має бути готовність населення. Не має бути відмов, і населення повинне сприяти діям МОЗ, вакцинальних бригад. МОЗ ставить перед собою мету прищепити мінімум 50% населення. І ми сподіваємося, що досягнемо цього", - наголосив він.

Керівник експертної групи пояснив, чому в Україні низькі темпи COVID-вакцинації. За його словами, це пов’язано з декількома причинами.

"Перше - це те, що у нас прийшла тільки перша партія в 500 тис. доз. Друге - готовність населення до імунізації. На жаль, у нас величезна кількість відмов і дуже розгалужена система антивакцинальної кампанії. Бачимо багато дезінформації щодо того, що ми отримали неякісну вакцину, що вона нібито небезпечна, мовляв багато хто відмовляється. Це, на жаль, заважає якісному здійсненню кампанії", - зазначив Литовка.

Імунізація в країні тільки почалася і набирає обертів, наголосив керівник експертної групи з питань імунопрофілактики МОЗ. Зараз проведення щеплень розплановують таким чином, щоб не перевантажити медичну систему, і щоб вчасно отримувати відгуки про несприятливі події, які можуть виникати.

Як повідомлялося раніше, станом на 22 березня в Україні лабораторно підтверджено 1 554 256 випадків COVID-19, з них за добу – 7 893.

Вакциновано від коронавірусу в країні на ранок 22 березня 111 025 осіб.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чим обмеженішим є світогляд людини, чим менше вона знайома з історією, природою і філософією, тим щиріша її прихильність до своєї релігії ”
Людвіг Фейєрбах

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.