Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Росії визнали “небажаними” три організації з Німеччини

Імперія «Совок» 1623 перегляди

Опубліковано - 27.05.2021 15:07 | Всі новини | Версія для друку

У Росії визнали “небажаними” три організації з Німеччини
У Росії визнали “небажаними” три організації з Німеччини
Генпрокуратура РФ вважає, що діяльність трьох німецьких НКО “становить загрозу основам конституційного ладу і безпеки Російської Федерації”. Рішення про заборону діяльності НКО розкритикував глава МЗС Німеччини.

Генпрокуратура РФ визнала "небажаними" в Росії три некомерційні організації (НКО) з Німеччини. У відомстві вважають, що діяльність даних НКО "становить загрозу основам конституційного ладу і безпеки Російської Федерації", - вказується в заяві прокуратури, оприлюдненій у середу, 26 травня.

Під заборону потрапила, зокрема, організація Deutsch-Russischer Austausch e.V. ("Німецько-російський обмін"). Як зазначено на її сайті, це - "громадська платформа для організації міжнародних волонтерських, молодіжних, експертних, освітніх, активістських обмінів різних форматів". Вона є одним з ініціаторів та організаторів Громадянського форуму Євросоюз-Росія.

Також заборонений тепер у Росії Zentrum Liberale Moderne GmbH ("Центр ліберальної сучасності"), який позиціює себе як "незалежний аналітичний центр, дискусійний форум і група з організації проєктів". Серед тем, що розглядаються сучасними лібералами, - кліматичні зміни, боротьба з проявами расизму, проблеми близькосхідного врегулювання.

Крім того, під заборону потрапила організація Forum Russischsprachiger Europaer e.V. ("Форум російськомовних європейців"). Він заявляє за мету "об’єднання носіїв російської мови й культури, прихильників європейських ліберально-демократичних цінностей і противників путінської диктатури, агресії й пропаганди, які проживають у Німеччині".

Реакція Берліна

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (Heiko Maas) різко розкритикував рішення російської Генпрокуратури.

"Заборона діяльності організацій, котрі намагаються домогтися порозуміння між двома нашими країнами та людьми - жорский удар по наших зусиллях досягти кращих відносин з Росією", - зазначив глава МЗС ФРН у заяві, поширеній пресслужбою відомства. На тлі цього Маас назвав "неприйнятною" і "парадоксальною" заборону діяльності цих трьох німецьких НКО у РФ і закликав російську владу скасувати це рішення.

Закон про "небажані організації" в Росії

Закон про "небажані організації" був ухвалений у 2015 році. Генпрокуратура РФ може визнати "небажаною" іноземну або міжнародну неурядову організацію, якщо вирішить, що її діяльність загрожує основам конституційного ладу, обороноздатності або безпеки Росії. За участь і співпрацю з "небажаними організаціями" передбачена відповідальність аж до кримінальної, нагадує інтернет-видання "Медуза".

Список "небажаних організацій" складається мін’юстом РФ. Зараз в ньому налічується 31 організація. Неурядові (некомерційні) організації з ФРН потраплять у цей чорний список вперше.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Імперія «Совок»»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.