Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Байден застерігає, що кібератаки можуть призвести до «гарячої війни»

Політика 1375 переглядів

Опубліковано - 28.07.2021 12:23 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Байден застерігає, що кібератаки можуть призвести до «гарячої війни»
Кібервійна. Байден застерігає, що кібератаки можуть призвести до «гарячої війни»
Президент Сполучених Штатів Джо Байден попередив, що масштабна кібератака на США може призвести до фактичної «гарячої війни», згадавши в своїй заяві Росію та Китай як загрози національній безпеці США.

«Я вважаю дуже ймовірним, що ми опинимося у війні, якщо опинимося – у справжній гарячій війні із великою державою – внаслідок кіберзламу зі значними наслідками, і ця ймовірність зростає в рази», – сказав Байден у своїй промові перед розвідувальним співтовариством США 27 липня.

Президент США звернув увагу на дедалі більшу кількість кібератак на державні установи та приватну промисловість, які американська влада пов’язує з Росією та Китаєм.

Кібербезпека вийшла на перше місце в порядку денному адміністрації Байдена після низки атак протягом перших шести місяців його перебування на посаді, в тому числі атак із вимогами викупу.

На черговому саміті в Женеві з президентом Росії Володимиром Путіним Байден заявив, що лідери двох країн обговорили питання заборони використання 16 типів критичної інфраструктури для кібератак, в тому числі об’єктів енергетичного та водного секторів.

Байден вступив в офіс, маючи справу з наслідками хакерської атаки SolarWinds, яка торкнулася американських урядових установ та бізнесу – складною атакою, в якій звинувачують російських урядових хакерів.

Ймовірно базовані в Росії злочинні угрупування також пов’язані з гучними атаками заради викупів, спрямованими на нафтопровід Colonial Pipeline, м’ясопереробний гігант JBS та ІТ-компанію Kaseya, злам якої вплинув на сотні підприємств у всьому світі.

Сполучені Штати та їхні західні союзники раніше цього місяця звинуватили Китай у глобальній хакерській кампанії, яка включала масовану атаку на програмне забезпечення Microsoft, і звинуватили Пекін у співучасті з хакерами у вимогах та інших кібератаках.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.