Аратта - На головну

5 липня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росію просять дати більше газу Європі на зиму. Москва відмовляється і диктує умови

Газоват 10674 перегляди

Опубліковано - 22.09.2021 18:38 | Всі новини | Версія для друку

Росію просять дати більше газу Європі на зиму. Москва відмовляється і диктує умови
Росію просять дати більше газу Європі на зиму. Москва відмовляється і диктує умови
Міжнародна Енергетична Агенція (IEA) закликала Росію постачати більше газу до Європи з огляду на наближення зими.

Світовий регулятор з енергетики вирішив втрутитися у процес на європейському континенті на тлі рекордних цін на блакитне паливо.

Але Росія відповіла "ні", повідомляє поважна британська газета Guardian.

IEA виступило із заявою, оскільки запідозрило Росію, "країну, багату на газ", в тому, що та свідомо обмежує об’єми постачання газу в Європу. А це й стало одним з чинників "зростання ринкових цін до рекордних рівнів", зазначає видання.

"IEA вважає, що Росія може зробити більше, аби покращити доступ Європи до газу і забезпечити заповнення сховищ до належного рівня під час підготовки до майбутнього зимового опалювального сезону", - цитує Guardian заяву агенції.

"Такий крок надав би можливість Росії довести її статус надійного постачальника газу на європейський ринок", - наголосили в IEA.

Агенція визнає, що Росія "виконує свої довгострокові контракти з європейськими партнерами, але її експорт до Європи скоротився до рівня 2019".

Політики в ЄС звинувачують Кремль у навмисному скороченні поставок газу, адже Росія очікує на схвалення регуляторним органом контроверсійного проєкту газопроводу "Північний потік -2", який має подвоїти можливості Росії експортувати газ до Німеччини в обхід України.

Росія не використовує ті потужності трубопроводів для експорту палива до Європи, що існують на сьогодні.

Водночас чиновники в Росії та керівники газової компанії "Газпром" заявляють, що можуть збільшити продажі газу до Європи лише після сертифікації спірного газогону.

Близько 40 політиків ЄС вже звернулися до Європейської Комісії з проханням оцінити роль "Газпрому" у зростанні європейських цін на газ до рекордних рівнів, пише Guardian.

Газета цитує Фатіха Біроля, виконавчого директора IEA, який зазначив:

"Сьогоднішня ситуація нагадує урядам час, коли ми прагнемо прискорити перехід на чисту енергію, про важливість гарантованих та доступних поставок енергії, особливо, коли йдеться про найбільш вразливі прошарки нашого суспільства".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.