Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Додаткові санкції США зберігають тиск на газопровід Північний потік-2

Газоват 7038 переглядів

Опубліковано - 23.11.2021 12:43 | Всі новини | Версія для друку

Додаткові санкції США зберігають тиск на газопровід Північний потік-2
Додаткові санкції США зберігають тиск на газопровід Північний потік-2
Сполучені Штати оголосили додаткові санкції щодо газопроводу Північний потік-2, який очікує дозволу на початок транспортування газу з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря.

У заяві державного секретаря США Ентоні Блінкена сказано, що до списку під санкціями додана пов’язана з Росією компанія Transadria Ltd. та її судно Marlin.

США від самого початку називали трубопровід шкідливим і упродовж років тримали під санкціями його будівників, але прокладення труб було завершене цієї осені.

«Хоча адміністрація надалі виступає проти трубопроводу Північний потік-2 і запроваджує санкції, ми продовжуємо працювати з Німеччиною та іншими союзниками й партнерами, щоб зменшити ризики від трубопроводу для України, а також для країн НАТО і ЄС на передніх позиціях, і продовжує протидію російським намаганням, включно з діями в енергетиці», - зауважено в заяві Ентоні Блікнена.

Процес видачі дозволу на початок експлуатації Північного потоку-2 зараз призупинений, бо регулюючий орган Німеччини заявив, що зареєстрована у Швейцарії компанія оператор трубопроводу повинна бути оформлена, як німецька юридична особа.

Фахівці з Оксфордського інституту енергетичних досліджень вважають, що затримка з процесом сертифікації газопроводу означає відкладення можливого початку його експлуатації на кілька місяців, ймовірно на 2022 рік.

Суперечки довкола Північного потоку-2 тривають на тлі зростання цін на газ у Європі і натяків Росії, що використання нового газопроводу могло би сприяти зниженню цін.

Але критики зауважують, що заяви і дії Москви лише підтверджують її готовність використовувати газопостачання для тиску на Європу з політичною метою.

Україна наполягає, що може легко збільшити транзит російського газу до Європи через свою газотранспортну систему без потреби задіювати Північний потік-2.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Газоват»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.