Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ішинґер вважає малоймовірним вторгнення Росії в Україну

Політика 1414 переглядів

Опубліковано - 6.12.2021 20:00 | Всі новини | Версія для друку

Глава Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ Ішинґер
Глава Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ Ішинґер
Глава Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ Ішинґер переконаний, що ціна такої війни була б для Москви вищою, ніж потенційна вигода.

Глава Мюнхенської конференції з безпеки (MSC), німецький дипломат Вольфґанґ Ішинґер (Wolfgang Ischinger) вважає нині малоймовірним початок війни Росії з Україною, оскільки ціна за неї була б для Москви вищою, ніж потенційна вигода. Таку думку він висловив в інтерв’ю німецькому діловому виданню Handelsblatt, опублікованому в неділю, 5 грудня.

На переконання Ішинґера, президента Росії Володимира Путіна "вже давно переслідує страх, що Америка все ще хоче зробити Україну і Грузію членами НАТО". "Це для Росії - червона лінія", - каже він. "Ми не можемо сказати, що Україна і Грузія ніколи не стануть членами НАТО. Але ми могли б дати Україні зрозуміти - орієнтуйтеся в довгостроковій перспективі трохи на фінів. Фінляндія - член ЄС, але не НАТО", - додає Ішинґер.

Дипломат схвалює той факт, що нова урядова коаліція в Німеччині в коаліційній угоді спочатку зайняла чітку позицію щодо ситуації в Україні та Білорусі і вже після цього заявила про майбутні відносини з Росією. "Краще так, ніж навпаки. Росія проводить швидше опортуністичну, ніж стратегічну політику. Саме тому так важливо вести переговори з Росією з позиції західної сили", - наголошує він.

Необхідність діалогу ЄС та Росії

При цьому глава MSC переконаний у необхідності ведення діалогу між ЄС та РФ. На його думку, новому уряду ФРН варто виступати за діалог між ЄС і НАТО, з одного боку, і Москвою - з іншого.

"Адже це гротескно: США та Росія ведуть інтенсивні переговори про роззброєння та стратегічну безпеку, а між ЄС та Росією - повна тиша, - каже він. - Ми занадто дозволяємо нашим власним партнерам по ЄС зв’язувати нам руки. Діалог із Москвою був би неправильним тільки тоді, коли його можна було б інтерпретувати як ознаку слабкості".

Ішинґер: зупиняти "Північний потік - 2" запізно

Глава MSC погоджується з журналістом Handelsblatt, що зупинка проєкту газопроводу "Північний потік - 2" "могла б полегшити (президенту США - Ред.) Джо Байдену життя". "Але, схоже, для цього (згортання проєкту "Північний потік - 2". - Ред.) вже пізно", - зазначає Ішинґер. - Крім того: якщо ми після відмови від використання атомної енергії до 2020 року збираємося також відмовитись від використання вугільної енергії, наша потреба в імпорті газу в середньостроковій перспективі не знижуватиметься".

При цьому німецький дипломат наголошує, що ФРН не має ставати залежною від внутрішньої політики США. "Нам потрібно бути впевненими, що нашу політику в Америці, як і раніше, правильно розуміють і сприймають серйозно", - додає він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Почуття єдності нації неможливе без поваги до себе…”
Гарріет Бічер-Стоу

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.