Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Після угоди Німеччини та США щодо Nord Stream 2 ситуація погіршилася

Політика 1738 переглядів

Опубліковано - 22.12.2021 08:23 | Всі новини | Версія для друку

Після угоди Німеччини та США щодо Nord Stream 2 ситуація погіршилася
Після угоди Німеччини та США щодо Nord Stream 2 ситуація погіршилася
Ситуація після угоди між Німеччиною та США щодо газопроводу «Північний потік-2» навпаки погіршилася.

Про це заявив журналістам посол України в Німеччині Андрій Мельник на полях конференції "Дипломатія 30. Стратегія сильної держави", передає кореспондент Укрінформу.

Зокрема посол зауважив, що для України дуже важливо повернути питання «Північного потоку-2» у політичну площину та у сферу обговорення.

«Аргумент який: є угода між Німеччиною і Сполученими Штатами, яка була ухвалена влітку, і вона була повʼязана з чіткими передумовами. Ми бачимо, що ситуація не покращилася після цього, а погіршилася. Це дає нам шанс знову повертати, виносити це питання на обговорення дуже серйозно», - акцентував Мельник.

Водночас він допускає, що питання газопроводу може призвести до того, що коаліція може бути під загрозою, «оскільки позиції партій в межах коаліції є різними».

Дипломат також звернув увагу, що «Північний потік-2» навіть не є частиною коаліційної угоди як такої і не згадується в документі.

Як повідомлялося раніше, новий німецький уряд вважає проєкт «Північний потік-2» суто економічним і вже не бачить у ньому «політичної складової». Водночас голова Федерального агентства з мереж Йохен Гоманн 16 грудня заявив, що газогін може бути введений в експлуатацію не раніше середини наступного року.

Федеральне мережеве агентство Німеччини, яке проводить сертифікацію газогону "Північний потік-2", 16 листопада призупинило цей процес. Німецький регулятор також задовольнив запити НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «Оператор ГТС України» щодо участі у сертифікації.

Крім того, між адміністрацією Джо Байдена та урядом Ангели Меркель укладено угоду щодо "Північного потоку-2", яка дозволяє добудову газопроводу в обмін на гарантії безпеки Європи.

Після офіційного оголошення про угоду між Німеччиною та США Україна ініціювала консультації з Єврокомісією та Німеччиною щодо "Північного потоку-2".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Рабом є лише той, кого НЕ печуть кайдани”
Павло ШТЕПА

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.