Аратта - На головну

4 грудня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовша печера на Україні носить назву «Оптимістична» і знаходиться на Поділлі - це гіпсова печера на глибині 20 м, протяжністю понад 230 км. Вхід до неї розташований поблизу села Королівка Борщівського району Тернопільській області. Це найдовша гіпсова печера у світі і друга за протяжністю, - вона поступається лише Мамонтовій печері в США...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


США ведуть переговори з виробниками енергоносіїв щодо поставок в Європу, якщо Росія вторгнеться в Україну

Політика 10925 переглядів

Опубліковано - 26.01.2022 15:20 | Всі новини | Версія для друку

США ведуть переговори з виробниками енергоносіїв щодо поставок в Європу, якщо Росія вторгнеться в Україну
США ведуть переговори з виробниками енергоносіїв щодо поставок в Європу, якщо Росія вторгнеться в Україну
Сполучені Штати ведуть переговори з основними виробниками енергоресурсів і компаніями по всьому світу щодо потенційного відволікання поставок до Європи, якщо Росія вторгнеться в Україну.

Про це заявили у вівторок високопоставлені чиновники адміністрації Байдена.

Під час розмови з журналістами чиновники не назвали конкретні країни чи компанії, з якими вони вели переговори, щоб забезпечити безперебійний потік енергії в Європу до кінця зими, але сказали, що вони включають широкий спектр постачальників, включаючи продавців зрідженого природного газу (СПГ).

Раніше цього місяця агентство Reuters повідомляло , що посадовці Держдепартаменту обговорюють з енергетичними компаніями плани на випадок надзвичайних ситуацій для забезпечення стабільних поставок до Європи, якщо конфлікт між Росією та Україною перерве постачання з Росії.

«Ми працюємо над виявленням додаткових обсягів неросійського природного газу з різних регіонів світу: від Північної Африки та Близького Сходу до Азії та Сполучених Штатів», – сказав високопоставлений чиновник адміністрації на умовах анонімності.

"Відповідно, ми ... ведемо дискусії з великими виробниками природного газу по всьому світу, щоб зрозуміти їхню здатність і бажання тимчасово збільшити видобуток природного газу і розподілити ці обсяги європейським покупцям", - сказав чиновник.

План Білого дому ускладнюється тим, що світові виробники СПГ вже виробляють стільки, скільки можуть. Reuters повідомляє, що компанії, з якими зв’язалися, повідомили урядовцям США, що глобальні поставки газу обмежені і що є мало доступних терміналів для заміни великих обсягів газу з Росії.

За оцінками експертів, Росія зібрала близько 100 000 військових у межах досяжності кордону України, оточуючи її з півночі, сходу та півдня, викликаючи тривогу на Заході, що Москва готується до нового військового нападу після вторгнення в Крим у 2014 році.

Російський уряд заперечує, що він планує вторгнення, і Москва посилається на відповідь Заходу як на доказ того, що Росія є мішенню, а не підбурювачем агресії.

ЕНЕРГЕТИЧНА КРИЗА

Європейський Союз залежить від Росії близько третини своїх поставок газу. Будь-які перебої в постачанні російського газу до Європи посилили б існуючу енергетичну кризу, спричинену дефіцитом палива.

Рекордні ціни на електроенергію підвищили рахунки споживачів за електроенергію, а також витрати бізнесу та викликали протести в деяких країнах.

Росія зазвичай постачає 40 мільярдів кубометрів газу на рік до Європи через Україну, сказав високопоставлений чиновник адміністрації, додавши, що вона вже скоротила ці поставки через цей маршрут вдвічі.

«Щоб гарантувати, що Європа зможе пережити зиму та весну, ми очікуємо, що будемо готові забезпечити альтернативні поставки, які покривають значну більшість потенційного дефіциту», – сказав чиновник.

За словами чиновника, ключем до забезпечення поставок було також визначення місць, де буде дефіцит. «Історія Європи полягає в тому, щоб у вас був доступ до потрібних місць у Європі, які найбільше постраждали б від припинення поставок з боку Росії та де складування менше, ніж в інших місцях Європи».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.