Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сенатори США пишуть законопроект із значним збільшенням оборонної допомоги Україні

Світ навколо нас 2903 перегляди

Опубліковано - 28.01.2022 14:37 | Всі новини | Версія для друку

Сенатори США пишуть законопроект із значним збільшенням оборонної допомоги Україні
Сенатори США пишуть законопроект із значним збільшенням оборонної допомоги Україні
Двопартійна група американських сенаторів зібралася, щоб розробити закон, який би різко збільшив обсяг американської військової допомоги Україні, оскільки вона стикається з загрозою вторгнення Росії.

Група з п’яти демократів і п’яти сенаторів-республіканців досягла прогресу в переговорах щодо законопроекту, повідомило Reuters джерело, знайоме з переговорами.

Їхня мета — написати законопроект, який наступного тижня пройде в Сенаті. Щоб стати законом, він також повинен був би прийнятий Палатою представників і підписаний президентом Джо Байденом.

Законодавці обох партій заявили, що хочуть діяти швидко, щоб підняти Україну. Росія місяцями нарощувала свої сили на кордонах України і вимагає від НАТО вивести війська та зброю зі Східної Європи та заборонити колишній радянській державі будь-коли приєднатися до військового альянсу, очолюваного США.

Між сенаторами обох сторін все ще існують розбіжності, особливо щодо того, чи вводити санкції щодо газопроводу " Північний потік-2 ".

Члени обох партій також розробляють угоду про те, які санкції, якщо такі, мають бути запроваджені проти Росії зараз, а що слід запровадити після будь-якого вторгнення, повідомили помічники Сенату.

Речник сенатора Боба Менендеса відмовився коментувати деталі переговорів щодо законопроекту. Менендес, голова Комітету Сенату із закордонних справ, цього місяця очолив демократів у впровадженні закону про введення жорстких санкцій проти вищих російських чиновників, включаючи президента Володимира Путіна, а також банківських установ у разі вторгнення.

За словами джерела, знайомого з переговорами, республіканці хотіли б, щоб у законопроекті було «істотне збільшення» так званих повноважень президента, або PDA, прискореного механізму надання допомоги Україні в галузі безпеки.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.