Аратта - На головну

20 грудня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Експосол США в Україні прокоментував різницю в риториці Зеленського й Байдена щодо загрози Росії

Політика 9810 переглядів

Опубліковано - 31.01.2022 17:35 | Всі новини | Версія для друку

Говорячи про причини того, чому американська та українська адміністрації по-різному публічно оцінюють можливість масштабного російського вторгнення, Джон Теффт звернув увагу на те, що вони звертаються до різних аудиторій
Говорячи про причини того, чому американська та українська адміністрації по-різному публічно оцінюють можливість масштабного російського вторгнення, Джон Теффт звернув увагу на те, що вони звертаються до різних аудиторій
Колишній посол Сполучених Штатів у Грузії, Україні та Росії Джон Теффт у інтерв’ю грузинській службі Радіо Свобода прокоментував розбіжності в коментарях президента України Володимира Зеленського та президента Сполучених Штатів Джо Байдена щодо ймовірності російського вторгнення до України.

Говорячи про причини того, чому американська та українська адміністрації по-різному публічно оцінюють можливість масштабного російського вторгнення, дипломат звернув увагу на те, що вони звертаються до різних аудиторій.

«Думаю, важливо тримати в голові, що йдеться про різні аудиторії, і не реагувати надто гостро на ту чи іншу заяву. Деякі сигнали, які президент Байден намагається надіслати, спрямовані не тільки на Україну – ці публічні сигнали, попередження щодо військового нападу Росії, надсилаються Росії, аби допомогти вести союзників НАТО та дати раду з цією створеною Росією загрозою європейській безпеці», – заявив Теффт.

Натомість президент Зеленський, на його думку, мусить «мати справу з українським народом, який стривожений ймовірністю російського нападу».

«Відтак вони (українська влада – ред.) повинні тут давати раду очікуванням. Очевидно, концентрація російських військ є дуже масштабною, вона дуже загрозлива, тривожна й небезпечна. Тож я не впевнений, що президент Путін дійсно ухвалив рішення. Російське керівництво саме заявляло, що він і тільки віддає команди, як буквально, так і фігурально», – сказав колишній посол.

Президент України Володимир Зеленський 28 січня закликав обережно висловлюватися про можливі перспективи нового нападу Росії, заявивши, що ймовірність такого нападу є високою, але через паніку Україна може «втратити економіку».

За день до того відбулася телефонна розмова Зеленського з президентом США Байденом. Телеканал CNN, посилаючись на українського високопосадовця, повідомив, що розмова між президентами «не відбулася добре». Байден нібито попередив Зеленського, що нове російське вторгнення практично неминуче у лютому.

Водночас, як зазначає CNN, український президент назвав загрозу вторгнення «небезпечною, але неоднозначною». Офіційно, Білий дім та ОП заперечують непорозуміння між президентами США та України.


Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.