Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна в 2008 році запустить власний супутник на орбіту

Технології 8301 перегляд

Опубліковано - 18.06.2007 20:56 | Всі новини | Версія для друку

“Січ-1”
“Січ-1”
У 2008 році Україна запустить свій космічний апарат “Січ-2”.

Про це повідомляє Національне космічне агентство України (НКАУ).

14 червня 2007 року відбулось розширене засідання Президії Науково-технічної ради Національного космічного агентства України, яке проводив Генеральний директор НКАУ Юрій Алексєєв. Президія Науково-технічної ради розглянула стан виконання робіт зі створення космічного апарата “Січ-2”.

На засідання Президії НКАУ були запрошені представники генерального конструктора ДП „КБ „Південне” ім. М.К. Янгеля та підприємств і установ, що входять до кооперації розробників космічного апарату “Січ-2” (ДП „ВО „Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова”, ВАТ „АТ НДІРВ”, НВП „Хартрон-Аркос”, НВП „Хартрон-Юком”, ДНДП „Конекс”, КП ЦКБ „Арсенал”).

Були прийняті рішення щодо забезпечення виконання Генерального мережевого графіка робіт по створенню та запуску КА “Січ-2” з пуском в 2008 році.

Апарат “Січ-2” розробляють у рамках нової Загальнодержавної національної космічної програми на 2007-2011 рік. Він призначений для дистанційного зондування Землі, а також його можна використовувати на користь національної оборони і народного господарства.

Проектуванням супутника займається дніпропетровське конструкторське бюро Південне, яке в 2006 році вже розробило проектну і конструкторську документацію на космічну систему “Січ-2”, центр оперативного планування і комунікаційний вузол, а також наземний комплекс прийому, архівації, обробки і розповсюдження аерокосмічної інформації.

Творці повідомляють, що вартість проекту оцінюється в 20 мільйонів доларів. Планується, що запуск супутника, вага якого складає 350 кілограмів, буде здійснено з космодрому Байконур (Казахстан) за допомогою української ракети-носія “Дніпро”.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.