Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС забороняє торгівлю виробами з хутра кішок і собак

Довкілля 7991 перегляд

Опубліковано - 19.06.2007 14:32 | Всі новини | Версія для друку

Британський парламентарій демонструє котячу шкуру. Фото з сайту chrisdaviesmep.org.uk
Британський парламентарій демонструє котячу шкуру. Фото з сайту chrisdaviesmep.org.uk
Євросоюз вводить заборону на торгівлю виробами з хутра кішок і собак, передає ВВС News. Депутати Європарламенту заздалегідь погодили текст нового закону з національними урядами держав-членів ЄС. Очікується, що закон вступить в силу до грудня 2008 року.

У ЄС сподіваються, що нова засторога дозволить скоротити на два мільйони кількість кішок і собак, яких щорічно забивають заради хутра. Наголошується, що головним постачальником вказаного товару на європейський ринок є Китай.

Тварин вирощують і утримують в жахливих умовах і вбивають з крайньою жорстокістю. За даними британського європарламентарія Струана Стівенсона (Struan Stevenson), шкуру деколи обдирають ще з живих тварин. Кішок забивають прямо перед клітками на очах інших тварин, а собак душать і розривають їм горло колючим дротом.

Крім того, шкури убитих тварин потрапляють на європейський ринок за підробленими сертифікатами, так що багато покупців навіть не знають, що вони купують. Хутро використовується для виготовлення теплого взуття, рукавичок і навіть плюшевих іграшок.

Для запобігання вказаним правопорушенням новий закон зобов'язує всіх продавців не території ЄС надавати повну інформацію про те, з чого зроблений конкретний хутряний виріб, і у разі потреби віддавати товар на аналіз. Закон також передбачає стягнення значного штрафу з порушників.

Оскільки оброблене собаче і котяче хутро достатньо важко ідентифікувати, багато держав вже зараз використовують високотехнологічні системи перевірки, як наприклад, тест ДНК. Головними споживачами собачого і котячого хутра з Азії залишаються ЄС і Росія, повідомляє Lenta.Ru.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Довкілля»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.