- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
У вівторок, 13 червня, українська молодь з патріотичних громадських організацій та політичних партій проводить акцію протесту проти ворожих зазіхань на незалежність України. Об 11:00 збір біля станції метро “Арсенальна”. Там буде розстріляна “5-а колона”.
Протягом останніх місяців в Україні наростають процеси штучного створення і роздмухування кризових ситуацій.
Рішення кількох обласних і міських рад про надання на ввірених їм територіях російській мові статусу регіональної – це один із яскравих проявів непокори центральній владі, перший етап плану втягування України до виру штучних криз.
Проти України ведеться неоголошена війна, в якій активну участь беруть представники “5-ї колони”.
На захист рідної країни встає молодь. У вівторок, 13 червня, молоді патріоти з українських громадських організацій та політичних партій проводять акцію протесту проти ворожих зазіхань на незалежність України.
Об 11:00 збір біля станції метро “Арсенальна”. Там буде розстріляна “5-а колона” – зрадники, що зсередини дестабілізують ситуацію в країні.
Потім молодь рушить до Адміністрації Президента, де вручить Президентові Звернення і Повістку на “Чорну Раду”, яка відбудеться у п’ятницю, 16.06.2006, на сходах “Українського Дому” (Європейська площа).
Представники ЗМІ отримають свою порцію адреналіну.
Молодь звертається до Президента і до кожного українця:
Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому” П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.