Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У побитті киян у ніч на свята, Шуфрич знайшов нашоукраїнський слід

Кримінал 6012 переглядів

Опубліковано - 1.07.2007 00:59 | Всі новини | Версія для друку

У побитті киян у ніч на свята, Шуфрич знайшов нашоукраїнський слід
У побитті киян у ніч на свята, Шуфрич знайшов нашоукраїнський слід
Міністр з питань надзвичайних ситуацій і захисту населення від наслідків Чорнобильськой катастрофи України Нестор Шуфрич звинувачує представника «Нашої України» Андрія Корбинського в причетності до організації в ніч з 26 на 27 червня побиття людей на вулиці Березняківській у Києві.

Про це міністр сказав сьогодні, відповідаючи на запитання журналістів.

«Ситуація, що мала місце в Києві в ніч з 26 на 27 червня, з причетністю до неї акціонера і власника фірми «Кроун» пана Корбинського, який є одним з активістів партії «Наша Україна» в місті Києві, і який був депутатом IV скликання, коли в 2003 році і була виділена горезвісна земельна ділянка на Березняках. Кобринський не міг не знати про ті дії, що мали місце щодо мешканців вулиці Березняківської: люди були піддані брутальному, нелюдському нападові з боку так званих «охоронців». Я ніколи не повірю, що активіст «Нашої України» не знав про те, якими методами діють його молодчики заради захисту його так званих земельних прав», - сказав Н.Шуфрич.

«Мені не зрозуміло, чому лідер БЮТ Юлія Тимошенко звинувативши практично всіх в тому, що, на жаль, сталося з жителями міста Києва, не зазначила при цьому прізвище реального власника фірми «Кроун». Не знати вона цього не могла, хоча б тому, що до фракції БЮТ входить цілий ряд генералів міліції, прокуратури і СБУ, не кажучи вже про Олександра Турчинова», - заявив Н.Шуфрич.

«Я вважаю, що ті, хто причетні до побиття киян, мають бути суворо покарані, особливо ті, хто це організував і давав команди. Вони не повинні уникнути відповідальності, підставивши тільки безпосередніх виконавців явно злочинних наказів. Я абсолютно впевнений, що такі випадки неприпустимі в принципі. Влада повинна реагувати на них жорстко», - додав міністр.

Як повідомлялося пикніше, в ніч з 27 на 28 червня на вул. Березняківській у Києві невідомі побили людей, які боролися проти забудови сквера. В результаті цього інциденту 13 осіб було госпіталізовано з тяжкими травмами.

Київська міліція 28 червня порушила кримінальну справу за цим фактом за ч. 2 ст. 296 (хуліганство, здійснене групою осіб) Кримінального кодексу України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.