Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росіяни-боржники тепер стали невиїздними. Формально

Світ навколо нас 5742 перегляди

Опубліковано - 2.07.2007 12:35 | Всі новини | Версія для друку

Росіяни-боржники тепер стали невиїздними. Формально
Росіяни-боржники тепер стали невиїздними. Формально
Держдума 29 червня прийняла в другому читанні внесений президентом закон Про виконавче виробництво. За ним росіяни, котрі не заплатили штраф або кредит, ризикують стати невиїзними.

Якщо суд зобов’язав особу виплатити аліменти, якщо особа не заплатила штраф за порушення правил дорожнього руху або не повернула кредит, то судові пристави можуть закрити для нього кордон.

Новий закон поширюється тільки на боржників, проти яких прийнято рішення суду і які відмовляються його виконувати без поважної причини й у встановлений термін. Йдеться про аліменти, несплачені податки і штрафи, у тому числі і за порушення правил дорожнього руху. Для громадян, що навіть після рішення суду відмовляються або не можуть заплатити, у статті 67 нової редакції закону передбачено, що судовий пристав "має право за заявою стягувача або за власною ініціативою винести постанову про тимчасове обмеження на виїзд із РФ". Постанова про тимчасове закриття кордону для боржника "затверджується старшим судовим приставом". Після цього копія постанови надсилається у територіальний орган виконавчої влади, уповноважений на здійснення функції із контролю і нагляду в сфері міграції. Наприклад, у відділи Федеральної міграційної служби і на прикордонні пости. Самому боржникові, як зазначається в законі, також повинні надіслати копію постанови про тимчасове обмеження на виїзд із країни.

Голова комітету Держдуми по конституційному законодавству і державному будівництву Володимир Плигін зазначає, що рішення про обмеження виїзду може бути оскаржено в суді. Тобто якщо особа заборгувала державі або колишній дружині, але їй потрібно терміново виїхати за кордон на лікування, то суд може взяти до уваги стан і відкрити кордон.

Сьогодні можливість заборони на виїзд за рубіж міститься в законі Про порядок виїзду з РФ і в’їзду до РФ. У статті 15 закону сказано, що "право громадянина на виїзд із РФ може бути тимчасово обмежено у випадках, якщо він ухиляється від виконання зобов’язань, накладених на нього судом, - до виконання зобов’язань або до досягнення згоди сторонами". Посилаючись на цю норму в законі, регіональні відділення ФССП не раз вводили обмеження на виїзд для громадян, що не бажають платити за судовими рішеннями. У грудні минулого року головне управління ФССП по Санкт-Петербургу розповсюдило повідомлення, де зазначалося, що боржники не зможуть виїхати за межі країни, якщо не погасять заборгованість. При цьому в повідомленні зазначалося, що опублікувати список усіх боржників, який оновляється щогодини, неможливо через його величину, тому, збираючись за межі країни, громадянам радили звертатися до районних відділів служби судових приставів за місцем прописки.

"Ми повинні розуміти, що тут йдеться не про якесь абстрактне обмеження прав громадян, йдеться про захист інших учасників процесу громадянського обороту, у тому числі й в області сімейного права, коли ми говоримо про аліменти, від того, щоб несумлінні особи не могли ухилитися від виконання обов’язків", - сказав голова комітету з конституційного законодавства і держбудівництва Володимир Плигін.

Від “Аратти”: не можна не помітити, що “турбота про сторін цивільного процесу” у російському виконанн,і геть зовсім не означає, що боржник насправді не сховається за кодоном від правосуддя.

Бо знову усе відддано на відкуп чиновницькій братії. Єдиної бази боржників - не існує в природі, і, напевно, й існувати не буде. А відтак, якщо “позолотити рученятко” кому треба - й за кордон можна смикнути, але вже не безкоштовно.

Бути чиновником у Росії - найприбутковіший бізнес, причому - без жодних податків. Не брати ж їх із хабарів?!
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Скільки рабів, стільки ворогів”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.