Аратта - На головну

7 липня 2025, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ГПУ подумає, чи виконувати замовлення регіоналів на Шкіля

Пістолетне право 7048 переглядів

Опубліковано - 23.07.2007 10:57 | Всі новини | Версія для друку

ГПУ подумає, чи виконувати замовлення регіоналів на Шкіля
ГПУ подумає, чи виконувати замовлення регіоналів на Шкіля
ГПУ знову призупинила розслідування кримінальної справи проти бютівця Андрія Шкіля за участь у акції “Україна без Кучми”, розслідування якої було поновлено на минулому тижні за зверененням від регіоналів Ринатом кузьміним.

ГПУ призупинила розслідування кримінальної справи проти члена БЮТ Андрія Шкіля по підозрі в організації масових безладь в 2001 році в Києві.

Про це повідомив начальник прес-служби Генпрокуратури Олексій Бебель.

«Кримінальна справа (по частині 1 статті 71 Кримінального кодексу (організація масових безладь) зупинена», - сказав Бебель.

Як повідомлялося раніше, на минулому тижні ГПУ, за депутатським зверненням партії Регіонів поновила провадження по кримінальній справі проти Андрія Шкіля за організацію участь у масових заворушення, які сталися під час акції “Україна без Кучми” у 2000 році.

Депутат ПР Владислав Забарський повідомив, що відразу після складення Андрієм Шкілем депутатських повноважень він звернувся до Генпрокурора з проханням завершити розслідування і направити справу до суду, якщо її не поновлено. Заступник генпрокурора у листі на адресу депутата ПР повідомив, що справу проти БЮТівця поновлено.

Депутат регіонал заявив: "Ця справа буде своєрідним тестом для Банкової, що, як відомо контролює суди, на її прозорість і чесність. Адже вона неодноразово заявляла, що бандити повинні сидіти у тюрмах”.

У блоці НУ-НС відновлення провадження по цій кримінальній партії назвали початком політичних репресій.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.