Аратта - На головну

21 грудня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвин і Сирота створюють мініблок. Але не тільки це їх об'єднує

Політика 4894 перегляди

Опубліковано - 3.08.2007 15:09 | Всі новини | Версія для друку

Литвин і Сирота створюють мініблок. Але не тільки це їх об'єднує
Литвин і Сирота створюють мініблок. Але не тільки це їх об'єднує
Народна партія підписала з Трудовою партією України угоду про створення виборчого блоку “Блок Литвина”.

угоду підписали лідери партій Володимир Литвин та Михайло Сирота. Лідером блоку обрано Литвина. Це рішення рішення було ухвалено на засіданні 3-го етапу 9-го з'їзду Народної партії.

Лідер нового блоку зазначив, що членам партій треба зробити все можливе для того, щоб з 1 жовтня мати можливість реалізовувати свої плани у Верховній Раді нового скликання.

«Я переконаний, що Україна сьогодні хвора, симптоми і причини хвороби очевидні, потрібні докорінні зміни, потрібні політичні сили, політики, які не причетні до цієї ситуації», - сказав Литвин.

Він підкреслив, що якщо нічого не змінювати, то в кожній українській оселі слід повісити гасло «Терпи». Литвин запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб достукатись до виборців та донести до них своє бачення розвитку країни.

Крім того, заступника голови Народної партії Сергія Греневецького уповноважили представляти партію в керівному органі виборчого блоку.

У свою чергу, Сирота зазначив, що формування блоку Народної та Трудової партій є цілком логічним, оскільки ідеологічні та програмі засади цих політичних сил подібні. Крім того, у лідерів партій існує спільне бачення виходу із ситуації, що склалася в країні.

«Необхідна чітка стратегія розвитку нашої держави - на короткотермінову, середньотермінову та довготермінову перспективу», - підкреслив він.

За словами Литвина, сьогодні суспільству нав’язується теза про продовження політичної реформи або ухвалення нової Конституції, “незважаючи на те, що це питання стоїть в третьому десятку проблем, які хвилюють українців”. Він переконаний, що Сирота є одним з найкращих фахівців з конституційного права.

Литвин також запевнив, що перші 50 місць у списку блоку будуть займати люди, які представляють різні регіони України. «ВР не може і не повинна представляти інтереси виключно міста Києва», - сказав він.

Народна партія затвердила виборчий список з 170 кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради 30 вересня.

До першої п'ятірки увійшли: Литвин, заступник голови Народної партії, екс-голова Одеської обладміністрації Сергій Гриневецький, голова Дніпропетровської регіональної організації партії Микола Деркач, голова Миколаївської регіональної організації партії, в. о. Миколаївської обладміністрації Олег Гаркуша, голова Шевченківської районної адміністрації Києва Віктор Пилипишин.

Замість післямови. нінішніх партнерів по щойноствореному блоку Литвина й Сироту об'єднує не тільки спільне прагнення знову опинитися у стінах парламенту. Обидва, у різний час, дотичні до конституціних процесів, ініційованих Президентом Кучмою.

Михайло Сирота - був одним із головних лобістів кучмівського інтересу у редакції Конституції, яка надавала “папє” фактично необмену і безконтрольну(з боку суспільства) владу.

Володимир Литвин - активно “проштовхував” у парламенті, і не завжди дотримучись законної процедури, проект конституційної реформи Медведчука-Мороза-Симоненка, яка робилася за “замовленням” Кучми, який тоді, у 2004-му, сподівався, що змінить крісло Президента на прем'єрське.

Отже закид про недотичність до того, що зараз відбувається в Україні, м'яко кажучи має вигляд “дівочої пам'яті”, або політичної амнезії. Бо саме ті вади, що були закладені у Конституцію із благословіння Кучми й дезорганізували українську центральну державну владу.

А чи стоїть для громадянина Конституція на 30-му місці? - досить дивний закид, як на політика, який претендує на відстоювання суспільного інтересу у парламенті. Хоча із іншого боку, якби в Литвина була б інша громадянська позиція, то напевно б й не було б поправок 2004 го року, які ввели фактичне двовладдя в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.