Блок Литвна пропонує українцям німецький досвід. Проте, спочатку треба мати німецьку економіку і ВНП |
Про це повідомив лідер Київської організації Народної партії Віктор Пилипишин (включений до виборчого списку Блоку Литвина під №5).
«Проблема відсутності власної оселі на сьогодні найактуальніша для молоді. Доведено, що саме вона є причиною багатьох розлучень і вона ж спонукає до небажання народжувати дітей. Одним зі шляхів вирішення цієї проблеми може бути пільговий кредит на житло», - сказав Пилипишин.
Також в програмі блоку міститься положення про те, що при народженні першої дитини держава має брати на себе зобов’язання про погашення 25% кредиту, другої – 50%, третьої – повне його погашення.
Пилипишин переконаний, що така стратегія допоможе молодим сім’ям не боятись за своє майбутнє.
Від “Аратти”: ідея блоку Литвина прямо скажімо - “із бородою”. Власне, такий досвід запобігання демографічній кризі було застосовано у повоєнній Німеччині.
Проте, мусимо зазначити те, про що замовчують шановні кандидати у народні депутати, а саме:
1. Як відомо на відзнаку від України, повоєнна Німеччина мала стратегічний план розвитку та стратегічних інвесторів, зокрема США, які вкладали кошти в його реалізацію. Подолання демографічної кризи - було одним із пунктів цієї програми;
2. У ФРН, на відзнаку від України, проблема корупції владних осіб не стоїть так гостро, а тим більше - не становить загрозу національній безпеці країни. Отже, рівень розкрадання національного багатства ФРН у всі часи був і залишається значно меншим, ніж в Україні. Що дозволяє спрямовувати державні кошти на поліпшення добробуту народу, а не окремих його керманичів;
3. ФРН має сталу й розвинену банківську систему, а не мережу лихварських домів, як в Україні. Рівень процентних ставок, відносно доходів громадянина є доступним, тому практично кожен громадянин може дозволити собі отримати кредит на 20-30 років під житло, не боючись, що цьому доведеться за підсумком операції, платити вдічі-втричі більше, або ж залишитися без грошей і без житла;
І таких відмінностей можна було б рахувати й рахувати. Проте, ми як виборці, значно із більшим розумінням поставилися б до конкретної пропозиції того ж Литвина із дуже простої проблеми: як усілякі совкові пільги та подачки, які принижують людську гідність, замінити в Україні на пристойну зарплатню, аби молоді сім'ї мали змогу за власний, а не батьківський, кошт купувати собі житло?
Що слабо?