Аратта - На головну

6 листопада 2025, четвер

 

Актуально
Голодомор
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Ющенко повернувся обличчям до селян і закликав Януковича змінимти позу

Влада 5481 перегляд

Опубліковано - 7.09.2007 17:57 | Всі новини | Версія для друку

Ющенко повернувся обличчям до селян і закликав Януковича змінимти позу
Ющенко повернувся обличчям до селян і закликав Януковича змінимти позу
Держава має усвідомити свій борг перед селянами та приділити увагу повноцінному забезпеченню потреб українського села.

На цьому наголосив у своїй статті газеті «Сільські вісті» Президент України Віктор Ющенко. Лише за такого підходу «влада зможе повернути довіру людей до себе» та змінити ситуацію на селі на краще, зазначив Глава держави.

«Мені боляче, що сьогодні в селах з кожним роком усе менше народжується дітей. Молодь не бачить перспектив і намагається за будь-яку ціну осісти в місті», – пояснив своє бачення ситуації Президент України. Серед найбільш актуальних для сільських місцевостей проблем він назвав: нестачу шкіл та вчителів, «провалену» програму «Шкільний автобус», закриття лікарень та фельдшерсько-акушерських пунктів на фоні відсутності навіть елементарних ліків, незабезпеченість сільських магазинів найнеобхіднішими товарами, проблеми з транспортним сполученням тощо.

Глава держави також загострив увагу на земельній проблемі. На його переконання, спосіб, у який сьогодні використовуються земельні ресурси, «більше схожий на злочин», оскільки селяни змушені працювати не на власних ділянках, а за безцінь на «місцевого чи прийшлого князька».

Ні вітчизняні, ні іноземні інвестиції не дійшли до села через відсутність прозорого ринку землі, констатував Ющенко.

«Для всієї української політики, для всіх відтінків і кольорів національних політичних сил настав час повернутися обличчям до села», – наголошує в статті Віктор Ющенко. Президент вважає, що першим кроком у цьому напрямку стануть позачергові вибори до парламенту 30 вересня.

«Сподіваюся, що серед перших законів, які ухвалить нова Верховна Рада, будуть ті, що закріплять соціальні ініціативи, з якими я вже виступив як Президент», – підкреслив Глава держави, додавши, що його пропозиції грунтуються на детальних розрахунках.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.