Аратта - На головну

26 жовтня 2025, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Запорізькому феросплавному сталася аварія. Є жертви

Надзвичайна подія 8262 перегляди

Опубліковано - 10.09.2007 18:37 | Всі новини | Версія для друку

На Запорізькому феросплавному сталася аварія. Є жертви
На Запорізькому феросплавному сталася аварія. Є жертви
На Запорізькому заводі феросплавів внаслідок викиду газу 1 людина загинула й 2 госпіталізовано.

Як повідомили у Запорізькому теруправлінні Держгірпромнагляду, НП сталася сьогодні в плавильному цеху ЗЗФ.

"10 вересня близько 9 ранку на ВАТ "Запорізький завод феросплавів" у плавильному цеху під час встановлення заглушки на газопроводі стався викид феросплавного газу, внаслідок чого отруєння одержали троє співробітників підприємства: 2 слюсарі-ремонтники й начальник дільниці. Для одного з постраждалих - слюсаря 1956 р.н. отруєння стало смертельним", - повідомив начальник прес-служби Запорізького теруправління Держгірпромнагляду Костянтин Мороз.

За його словами, на даний момент у зв`язку з НП теруправлінням Держгірпромнагляду призначено комісію для проведення розслідування обставин і причин нещасного випадку.

На ВАТ ЗЗФ на час її роботи заборонено проведення робіт із газовим устаткуванням.

Довідка, сьогоднішня НП на ВАТ Запорізький завод феросплавів - другий випадок масового отруєння газом на підприємстві за останні 2 роки: 21 лютого 2006 р. вночі внаслідок витоку феросплавного газу з газопроводу ВАТ ЗЗФ із території дільниці теплозабезпечення енергосилового цеху підприємства з ознаками отруєння газом були доставлені в реанімацію 4 працівники заводу. Стан постраждалих медики кваліфікували як середньо-тяжкий.

Тоді інспектори Запорізького теруправління Держгірпромнагляду МНС України зупинили роботу трубопроводу Запорізького заводу феросплавів, що призвело до тимчасової зупинки виробництва вапна, необхідного для випуску основної продукції заводу феросплавів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Нація або спільнота людей, що не використовуватиме свій інтелект, уважається за тварин, котрі не мають інтелекту взагалі. Таких людей можна використовувати як робочу худобу або матеріал залежно від вибору чи уподобань”
Таємна доктрина так званої «Більдерберзької групи»

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.