Аратта - На головну

5 квітня 2025, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:
Київ05 Квітня+5°84%735мм2м/c07.04+2°08.04+2°09.04+3°

Наш банер

Наш банер


Перед виборами міністри завжди не вбачають причин підвищення цін. А після виборів?

Добробут 7334 перегляди

Опубліковано - 24.09.2007 14:42 | Всі новини | Версія для друку

Перед виборами міністри завжди не вбачають причин підвищення цін. А після виборів?
Перед виборами міністри завжди не вбачають причин підвищення цін. А після виборів?
Міністерство житлово-комунального господарства прогнозує збереження тарифів на комунальні послуги для населення і підприємств у 2008 році на рівні 2007 року.

Про це повідомив міністр із питань житлово-комунального господарства Олександр Попов.

"Ніяких об'єктивних причин для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги на сьогоднішній день в Україні не існує", - сказав він.

За його словами, у наступному році з метою зниження вартості комунальних послуг міністерство розробляє ряд законодавчих документів спрямованих на впровадження енергозберігаючих технологій.

За словами Попова, впровадження даних технологій дозволить заощаджувати енергоресурси, втрата яких на сьогоднішній день складає в середньому 35%.

Міністр підкреслив, що головним завданням є модернізація галузі, заміна існуючого устаткування.

Попов також сказав, що підвищення тарифів не відбудеться, оскільки не планується підвищення цін на газ.

"Ціни на газ у наступному році рости не будуть...тому, що підземне сховище наповнене газом у повному обсязі і це дозволить не підвищувати тарифів", - сказав він.

У цілому на реформування галузі, заміну тепломереж і впровадження енергозберігаючих технологій, за оцінкою Попова, необхідно 4-5 років.

Відомство вказує на готовність до опалювального сезону 89,3% житлового фонду.

Також Попов прогнозує залучення 500 млн доларів від міжнародних фінансових структур у 2008 році.

"У наступному році ми плануємо залучити засоби міжнародних фінансових організацій у розмірі до 500 млн. доларів, які ми направимо на реформування галузі", - сказав Попов.

За словами міністра, зокрема, планується залучити кредити від Світового банку і Європейського банку реконструкції і розвитку. За словами Попова, частина цих засобів буде спрямована на впровадження енергозберігаючих технологій.

При цьому він зазначив, що строк окупності подібних проектів складає в середньому 1 рік.

У 2007 році Міністерству ЖКГ разом з Міністерством регіонального розвитку і будівництва державним бюджетом було виділено 4 млрд гривень.

Як повідомляло, Міністерство планує до 2008 року залучити 140 млн доларів кредиту Світового банку на реалізацію проекту Розвиток міської інфраструктури.

Від “Аратти”: цікаво, де саме Янукович знайшов цього проФФесора? Хоч би прадоподібно брехав, чи що.

По-перше, загальновідомо, що газосховища в Україні дійсно заповнені газом, але цей газ українському уряду не належить. Це - власність або “Газпрому”, або РУЕ, тобто фірташів, що одне й теж, що “Газпром”. При цьому, наявність їхнього газу в українських сховищах, аж ніяк не впливає на цінову політику монополістів.

По-друге, ціла низка російських керівників, пов'язаних із “Газпромом”, вже до закінчення переговорів із українською стороною(які ще офіційно не розпочиналися) заявляли про незначне підвищення цін на газ для українських споживачів, а Президент Путін - про значне.

По-третє, обслуговування іноземних кредитів також потребує коштів, при чому - неабияких. Звичайно - не з урядової кишені. До цього додаються фактори інфляції, яку діючий уряд вже практично не контролює та прогресуючої клептоманії на всіх ланках управління.

Цікаво, на кого розрахована міністерська локшина? На такого ж проФФесора?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Світ відповідав розмірам людини,
І людина була мірилом всіх речей”

Михайло Волошин

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.

Loading...