Аратта - На головну

23 травня 2025, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Іноземні інвестори чекають коли в Україні скінчиться ера уряду проффесіоналів

Економіка 6520 переглядів

Опубліковано - 24.09.2007 19:33 | Всі новини | Версія для друку

Іноземні інвестори чекають коли в Україні скінчиться ера уряду проффесіоналів
Іноземні інвестори чекають коли в Україні скінчиться ера уряду проффесіоналів
Німецькі інвестори наступного року можуть вдвічі збільшити капіталовкладення в українську економіку за умови стабілізації політичної ситуації.

Про це в інтерв’ю «Німецькій хвилі» сказав представник бюро делегата німецької економіки в Україні Райнер Ківель.

Німецькі інвестори мають неабиякий інтерес до українського ринку, який інтенсивно розвивається. Передусім іноземці готові вкладати гроші в будівництво, лакофарбове виробництво, хімічну промисловість, виробництво техніки та сільське господарство.

Однак працювати тут бізнесмени з Німеччини погоджуються лише за сприятливого бізнес-клімату, який в Україні останнім часом різко погіршився, каже Райнер Ківель.

«Я знаю багато фірм, які протягом двох років чекають покращення політичної ситуації в країні. Тому ми сподіваємося на парламентські вибори та стабільний уряд, оскільки останні роки інвестиції не були надто великими. Наші інвестори вкладали здебільшого у банківський сектор та страхування, хоча зацікавлені інвестувати й у виробництво», - підкреслив Ківель.

За його словами, в Україні німецькі інвестори стикаються з проблемами через непрозору податкову систему, надмірну бюрократію, корупцію, рейдерство та непродуману систему сертифікації продукції.

Німецький представник наголосив, що вступ до СОТ та запровадження зони вільної торгівлі з країнами ЄС мають допомогти Україні залагодити ці питання.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.