Аратта - На головну

29 жовтня 2025, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кириленко вже зібрався захищати результати виборів. Від кого?

Політика 4844 перегляди

Опубліковано - 1.10.2007 02:24 | Всі новини | Версія для друку

Кириленко вже зібрався захищати результати виборів. Від кого?
Кириленко вже зібрався захищати результати виборів. Від кого?
Під час своєї прес-конференції в виборчому штабі Блоку Наша Україна – Народна самооборона голова політради Блоку В’ячеслав Кириленко зазначив, що НУ-НС зробить все для того, аби захистити результати волевиявлення виборців.

«Ми переконані, що будь-які натяки на шантаж з боку наших опонентів не повинні мати місце», - впевнений Кириленко.

На його думку, кожна політична сила повинна визнавати результати демократичних виборів і не повинна погрожувати іншим політичним силам будь-якими діями.

«Новий парламент буде абсолютно конструктивним механізмом, який дозволить нарешті створити пропрезидентську більшість і розпочати системні зміни на краще, які давно назріли в країні», - стверджує голова політради Блоку.

В той же час він зазначив, що перемога демократичних сил є і перемогою президента Ющенка, і всієї об’єднаної опозиції, «бо це є завершенням багатомісячної боротьби проти узурпації влади коаліцією колишнього парламенту».

«Демократичні сили здатні до масштабного об’єднання, здатні домовлятися один з одним, і ця єдність дасть свої перші плоди вже у наступному парламенті», - підсумував Кириленко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Церква - скоріш лікарня для грішників, ніж музей святих”
Ебігайл Ван Берен

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.