Аратта - На головну

8 липня 2025, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Міжнародні спостерігачі: вибори відбулися демократично. В цілому

Політика 4534 перегляди

Опубліковано - 1.10.2007 17:00 | Всі новини | Версія для друку

Міжнародні спостерігачі: вибори відбулися демократично. В цілому
Міжнародні спостерігачі: вибори відбулися демократично. В цілому
Міжнародні спостерігачі закликали українських політиків не заперечувати результати виборів у судах, зауважили зменшення кількості залякування виборців і відсутність цензури в роботі журналістів.

Про це на прес-конференції повідомив співголова неурядової організації Національного демократичного інституту Абнер Міква.

За його словами, незважаючи на деякі серйозні недоліки, вибори в цілому відповідали міжнародним стандартам.

Він зазначив, що політична криза в Україні може затягтися, якщо політичні суперники безпідставно будуть намагатися перетворити суд у місце продовження політичної боротьби.

"Ми сподіваємося, що політики не будуть ставити під сумнів ці результати в судах", - сказав Міква.

Він підкреслив, що суд не повинен скасовувати всі рішення, які прийняв народ шляхом вільного волевиявлення.

"Ми зробили висновок, спостерігаючи за цими виборами, що вони не були ідеальними", - сказав Міква.

При цьому він зазначив, що ідеальних виборів не буває й що зараз політики повинні визнати, що вибори закінчилися й необхідно керувати країною.

Серед позитивних моментів під час виборів виборці зазначили зменшення кількості залякування виборців, відсутність цензури в роботі журналістів, а також проведення політичними силами потужної виборчої компанії.

Серед проблемних сторін міжнародні спостерігачі зазначили, що склад Центральної Виборчої Комісії був занадто заполітизований, було заборонено використовувати відкріпні талони, були проблеми з голосуванням у тих громадян, які виїжджали за кордон, а також були широкомасштабні неточності в списках виборців.

Також спостерігачі зауважили, що остаточний підрахунок голосів ще не завершено і необхідно зробити загальні кроки для забезпечення чесності цих виборів.

Делегація складалася з 30 спостерігачів з Канади, Грузії, Німеччини, Латвії, Польщі, Великобританії, США й Туреччини.

До складу делегації ввійшли нинішній і колишній парламентарії, колишні посли, політологи, громадські діячі й експерти з прав людини й виборчої діяльності.

Національний демократичний інститут - це не урядова міжнародна організація з штаб-квартирою у Вашингтоні (США).

Як повідомлялося, спостерігачі від Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Організації з безпеки й співробітництву в Європі, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї НАТО, Бюро по демократичних інститутах і правам людини ОБСЄ вважають, що позачергові вибори Верховної Ради в Україні пройшли чесно, відкрито й демократично.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Від Трипілля українці як солідаристи тяжіють до кооперативної співпраці, але у 1929 році більшовики перетворили на колгоспи та радгоспи численні сільськогосподарські товариства, машинові товариства, товариства спільного оброблення землі, тощо...”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2025.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.