![]() |
Геленджик. Вигляд з космосу. |
Група дослідників під керівництвом координатора "Космопошуку" Вадима Чорноброва шукають Ноєвий ковчег, рештки якого, за припущенням шукачів, можуть бути не на горі Арарат у Туреччині, а на вершині гори з аналогічною назвою в районі чорноморського курорту Геленджик, повідомляє “Росбалт-Юг”.
Як заявив Вадим Чорнобров, гора Арарат біля Геленджика (район курортного містечка Бетта) може бути тим самим місцем, де врятувалися від вод Усесвітнього потопу люди і тварини. Як доказ правдивості своєї гіпотези, члени експедиції продемонстрували знімальній групі російського телебачення витягнуті з дна бухти біля селища Бетта фрагменти старовинного судна і свинцевий якір, аналогічний тим, якими користувалися античні мореплавці.
У Ветхому Завіті мовиться про гору Арарат, яку згодом поглинули води Чорного озера. Оскільки раніше жодна з експедицій нічого не виявила на вершині турецького Арарату, тож слід переорієнтовувати пошуки на чорноморське узбережжя.
Як повідомив керівник школи "Сталкер" при ГО "Космопошук" Олександр Петухов, експедиція займатиметься дослідженнями і пошуковою роботою в Бетті щонайменше 10 днів, оскільки у групи Чорноброва завдання – зібрати якомога більше матеріалу на підтвердження висунутої гіпотези, передає ТОРnews.
"Чорноморської версії" дотримуються і деякі зарубіжні вчені. Зокрема, археологи з Колумбійського університету (США) під керівництвом Роберта Балларда здійснили декілька експедицій і досліджували морське дно на глибині 100-150 м поблизу турецьких берегів. Глибоководний автоматичний апарат, який використовували науковці, виявив на дні моря цікаві об'єкти, що нагадують будови. Детальніше вивчення цих об'єктів може дати відповіді на багато питань, а може, додасть і нових.